До чого свербить ліва або права долоня – а ви вірите у ці повір’я?

Ще з давніх часів люди вірять в різні повір’я.

І якщо у когось сверблять очі або дорогу перебіг чорний кіт, то вони відразу уявляють події, які з ними, швидше за все, відбудуться в найближчому майбутньому.

Наука ніяк це не може довести, чому таке трапляється, вони посилаються на силу самонавіювання, але чи так це? Сьогодні ми вам розкажемо розповідь про те, чого очікувати коли свербить долоня.

До чого свербить права рука

Старожили стверджують, нібито всякі повір’я не завжди збувається. Вони діють тільки в певних випадках, коли рука безперервно свербить тривалий час, і не дає людині сконцентруватися на роботі. А якщо вона засвербіла тільки кілька разів, тоді не варто думати про значення даної прикмети. Але, все-таки потрібно бути в курсі того яке значення несе в собі ця прикмета. Спочатку потрібно визначити яка саме частина руки турбує: внутрішня або зовнішня, а, можливо, передліктьова.

Зазвичай ми починаємо радіти, коли раптово засвербіла права рука, адже це означає, що незабаром до нас в гаманець “припливуть” незаплановані гроші. А це приємна подія! З цієї прикмети вийшла інша, щоб збільшити кількість прибутку потрібно взяти монету в руку і постійно носити з собою.

Так як правою рукою прийнято вітатися, то у випадках, коли вона свербить, людину чекає приємна зустріч зі знайомим або родичами після тривалої розлуки. Але, можливо, це віщує складний і доленосний вибір, до якого потрібно як слід підготуватися. Яка конкретно з цих прикмет вас очікує, ви зможете дізнатися вже в найближчому майбутньому.

До чого свербить ліва рука

Як ви зрозуміли, права рука віщує про приємні події в майбутньому. Чого не можна сказати про ліву. Якщо ви відчули, що ліва рука сильно свербить, то необхідно готуватися до тривалого розставання з близькою людиною.

А також, це свідчить про те, що скоро ви втратите величезну суму грошей. І це може статися в будь-який момент і різними способами. Вас можуть обікрасти або обдурити, або ж ви купите непотрібну річ. Тому найближчим часом необхідно бути вкрай обережними і розважливими.

Коли прикмета діє з точністю до навпаки

Багато людей постійно доводять, що вони не підвладні дії прикметів, а навіть якщо вони і діють, то зовсім не так, як на інших людей. Скаржаться, що коли свербить права рука, то зазвичай втрачають гроші, а ліва – набувають.

Це може відбуватися з кількох причин. Найчастіше подібні речі відбуваються з лівшами, і зовсім не важливо переучені вони або ж природжені. Звичка віддавати фінанси лівою рукою, теж може зіграти злий жарт з її власником. Ну, і останнє, віддаючи гроші, ви шкодуєте і не хочете це робити.

Наприкінці слід зазначити, що яка б рука у вас не свербіла, сподівайтеся завжди на позитивний результат.

Читайте також:Як вода у Карпатах горить, чорніє і допомагає народити близнюків

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram