Дружба між чоловіком і жіною: досить себе обманювати, ось вона, страшна правда!

Якщо це ти повелася як дура, справжній друг так і скаже

Дружба між чоловіком і жінкою – тема цікава. Замітка, присвячена чоловікам, жінкам і дружбу.

Прошу до столу – 10 ознак обману
1. Подарунки. «Обманщик» (чоловік, який під маскою дружби хитромудро ховає зітхання), дарує великі, вражаючі, щедрі подарунки. Цим він сподівається вразити твоє ніжне серце до самих глибин. Справжній друг (чоловік, якому ти цікава саме як друг), дарує мало і скромно. Як другу.

2. Допомога. Якщо чоловік готовий допомогти завжди і в усьому, в будь-який час дня і ночі – це ще ні про що не говорить. А ось якщо він за останній місяць шість разів приїжджав рятувати тебе, причому три рази – пізно вночі, це вже не просто так. Чоловік, для якого ти просто друг, не готовий витрачати на тебе стільки часу. У нього, між іншим, і своя жінка є.

3. Покупки. Чоловік із задоволенням ходить з тобою по магазинах, з радістю заходить до кожної крамниці і згідно киває, коли ти згадуєш, що тобі потрібна нова сумочка? Він легко погоджується на це кожні вихідні? У вас немає дружби – він просто хоче тобі сподобатися. Справжній друг поводиться саме як друг. Проводить в магазині рівно стільки часу, скільки витримує, і виходить подихати свіжим повітрям.

Тому що у друзів прийнято поважати інтереси один одного і не вимагати повної відмови від себе. Ми, чоловіки, дружимо саме так.

4. Обговорення чоловіків. Ти можеш обговорювати своїх чоловіків і з «обманщиком», і зі справжнім другом. Різниця в тому, що «ошуканець» буде завжди займати твою сторону. Він буде завжди з тобою погоджуватися і говорити, що «просто він тебе не гідний». Це спритний прийом – нехай всі будуть поганими, один він хороший, і рано чи пізно ти це помітиш і оціниш.

Справжній друг буде всього лише справедливий. Якщо як козел повів себе твій чоловік, справжній друг скаже саме так. Якщо це ти повелася як дура, справжній друг так і скаже. Це і є справжня дружба.

5. Вибачення. Всі помиляються – спізнюються на зустріч, забувають привезти обіцяне, рaнять необережним словом. Різниця в реакції. «Обманщик» кидається каятися, ніби він на Нюрнберзькому трибyналі. Йому страшно, що тепер він втратить твою довіру і спілкування. Тому він боїться будь-якої своєї помилки, навіть найдрібнішої. Справжній друг просто стримано вибачиться. Якщо помилка серйозна, треба її виправляти. Якщо дрібна – вона не варто переживань.

6. П’яний. Іноді друзі випивають разом. І тоді відразу видно, хто є хто. Якщо він – «обманщик», він почне говорити тобі, яка ти красива і як пощастить тому, хто буде разом з тобою. Потім розповість про свою нелегку долю. Потім полізе цілуватися. Справжній друг буде розповідати тобі про майбутні вибори і перспективи гібридних двигунів. Це йому цікавіше.

7. Увага. Коли ви поруч, «обманщик» всю свою увагу приділяє тобі. Від початку і до кінця – ти в центрі. Холодно тобі? Принести коктейль? Помітила ти оту картину? Відмінно виглядаєш, до речі! Справжній друг пам’ятає, що окрім тебе, тут є ще – він. Тому тобі дістанеться рівно половина його уваги.

8. Жінки. Справжньому другу цікаві інші жінки в твоїй компанії, він з цікавістю ставиться до ідеї «тобі треба познайомитися з Настею!» (Якщо, звичайно, він вільний). «Обманщик» відкидає всі пропозиції – м’яко або жорстко, але завжди остаточно.

9. Спілкування. Справжній друг спілкується з тобою як справжній друг – відносно рідко, і частіше не ніс до носа, а по віддаленим каналах (аська, телефон, фб). Все тому, що у нього є й інші інтереси, серед яких він розподіляє свою увагу. У «обманщика» головний інтерес – ти. Тому він готовий проводити з тобою якомога більше часу.

10. Sекs. «Обманщик» хоче sекsу з тобою, але боїться, що ти це зрозумієш. Тому всіляко доводить, що ти йому цікава не як жінка, а як людина. Справжній друг пам’ятає про те, що ти жінка і в принципі допускає sекs між вами, але «в якомусь особливому випадку». Ти йому цікава насамперед як людина.

Читайте також: Єдина причина, яка зруйнує будь-який шлюб

Якщо в поведінці чоловіка ти можеш чітко виділити три або більше пунктів, перед тобою «обманщик». Далі – тобі вирішувати.

Автор – Павло Зигмантовіч

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram