Дружина стоматолога навчила мене усувати зубний камінь і відбілювати зуби за 4 хвилини

Білосніжна усмішка для кожної людини вважається ознакою здоров’я зубів, до того ж виглядає це дуже красиво. Але з огляду на вартість послуг в стоматологічних клініках, далеко не всі можуть дозволити собі подібну розкіш.

Поради від стоматолога

Не варто впадати у відчай, є вихід у подібній ситуації. Все можна вирішити вдома і без стороннього втручання. Але потрібно бути гранично обережним, щоб не пошкодити зубну емаль і не зробити гірше.

Існує кілька методів відбілювання в домашніх умовах:

1. Сода

Щоб освітлити зуби як мінімум на кілька відтінків знадобитися звичайна харчова сода, а також сіль. Процес освітлення полягає в наступному, ложку соди і невелику щіпку солі необхідно перемішати, а слідом зубну щітку змочить отриманим розчином і просто почистити зуби. Після закінчення процесу ротову порожнину потрібно прополоскати проточною водою. Потрібно відзначити, що ніякої шкоди це не приносить, але часто цим займатися не рекомендується.

2. Гель алое вера

Добре видаляє зубний камінь засіб, який робиться таким способом. У склянку з водою додається 0,5 склянки харчової соди, 10 крапель ефірної олії лимона, одна чайна ложка гелю алое і чотири рослинного гліцерину. Отриману суміш потрібно перемішати і перелити в герметичну ємність, щоб один раз на добу змащувати зуби.

Читайте також: Дієта з варених яєць: скинути 11 кіло за 14 днів реально! І ніякого голодування

3. Кірка апельсина

Найбільш простий і швидкий метод відбілювання за допомогою апельсинової кірки полягає в тому, щоб протерти зуби цією кіркою, а потім, протягом десяти хвилин поносити її в роті, як капу.

Також кірку апельсина можна подрібнити і додати в звичайну зубну пасту. Даною сумішшю можна користуватися щодня. Це гарантовано відбілити зуби за короткий час.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram