Дружина Ступки показала зворушливе фото з донькою Богданою

Поліна Логунова, відома телеведуча, яка нещодавно оскандалилась своєю заявою щодо української та російської мов, ще наприкінці квітня вперше стала мамою — у неї та актора Дмитра Ступки народилася донька, яку пара назвала Богданою.

Зіркові батьки намагаються приховати донечку від об’єктивів, тож на рідкісних фото, які з’являються в Інстаграмі Поліни, Богдана повернута до шанувальників спиною.

Днями Поліна вирішила похвалитися новою фешн-фотосесією — цього разу з донькою.

Мама й малеча позують у розкішних зелених атласних сукнях, а образ Поліни доповнений підборами та укладкою.

Читайте також: Красуня: Єдина внучка Богдана Ступки вразила шикарним образом на випускному (фото)

“Ніколи б не подумала, що захочу ось таку фотосесію в парних нарядах з бейбіком. Сьогодні 6 місяців, як життя стало зовсім іншим, не тільки я придбала свій всесвіт, але і сама стала всесвітом. Я стала такою важливою людиною, по-справжньому, важливою. Мене люблять безумовно, мені вірять не дивлячись ні на що, мені дивляться в очі так щиро, як ніхто не дивився” – підписала фото Логунова

Никогда бы не подумала, что захочу вот такую фотосессию в парных нарядах с бейбиком. Сегодня 6 месяцев, как жизнь стала совсем другой, не только я приобрела свою вселенную, но и сама стала вселенной. Я стала таким важным человеком, по-настоящему, важным. Меня любят безусловно, мне верят не смотря ни на что, мне смотрят в глаза так искренне, как никто не смотрел, об меня можно согреться, на мне можно лежать, спать и кушать, по мне можно ползать, роднее меня никого не будет, на меня можно рассчитывать, а я буду гордиться и благодарить Бога. За все, что я прошла, за то, что столько выстояла мне подарили тебя – моя вселенная. Спасибо @royalproject1 за организацию фотосессии, подобранные образы, предоставление всего оперативно, скажем так, фотосессия под ключ ☺️ и главное, за то, что сохраняете в кадре нашу ❤️.

Публикация от Polina Logunova (@polinalogunova)

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram