Джолі захопилася пластичними операціями (фото)

Голлівудську актрису викрили: західні таблоїди стверджують, що після розлучення з Бредом Піттом Анджеліна Джолі захопилася процедурами по корекції зовнішності.

Першими зміни в зовнішності помітили шанувальники Джолі. Нещодавно актриса літала в Кенію, щоб взяти участь у заході, приуроченому до Всесвітнього дня біженців. Джолі є послом доброї волі ООН, і вона виступила з промовою, яку присвятила насильству під час воєн.

Фанати звернули увагу на те, що зовнішність Джолі зазнала явні зміни. Шанувальники вважають, що за допомогою різних процедур актриса змогла позбутися від усіх зморшок, крім того, вона сильно поправилася за останні місяці і більше не виглядає худою і хворою.

Також фанати вважають, що Енджі захопилася ін’єкціями ботокса і філлерамі, оскільки міміка на обличчі актриси практично була відсутня.

Втім, такими новинами нікого не здивуєш. Достеменно відомо, що ще за молоду Джолі була частою пацієнткою пластичних хірургів. Анджеліна і раніше часто відвідувала кабінет косметолога і вдавалася до допомоги пластичних хірургів. Із найочевидніших операцій на обличчі у зірки – ринопластика, корекція підборіддя і видалення комків Біша.

Читайте також: Катерина Осадча вразила мережу новою “вишиванкою” (фото)

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram