Ефективні зелені коктейлі для схуднення та оздоровлення

Чи можна схуднути без дієт і самокaтyвaння? Виявляється, можна. У цьому на власному досвіді переконалася Марина Гладких – автор книги “Від зелених коктейлів до сироїдіння. Як я схудла на 15 кг і повністю змінила своє життя”. Як їй це вдалося і в чому суть даного методу схуднення, читайте далі.

Суть методу

Говорячи про свій досвід зниження ваги, Марина зізнається, що не ставила перед собою мету будь-що схуднути. Просто її сестра – Вікторія Бутенко (автор книги “Зелень для життя”) кілька років тому винайшла прекрасний спосіб оздоровлення – зелені коктейлі, які готуються на основі свіжої листової зелені, дикорослих трав і овочів-фруктів.

Вирішивши ввести в свій раціон ці живі напої, Марина протягом декількох місяців вживала їх разом зі звичайною їжею. В результаті не дорахувалася 15 кілограмів. Більш того, Марина помітила, що покращився стан її шкіри, підвищилася гострота пам’яті, з’явилося більше внутрішньої енергії, в результаті чого відпала необхідність пити літрами каву і їсти висококалорійні десерти.

Разом з зникненням зайвих кілограмів прийшло розуміння, що їжа – це просто їжа, і вона в житті аж ніяк не головне.

Чому саме зелені коктейлі?

Тому що вони багаті вітамінами, мікроелементами, ферментами і клітковиною. За допомогою них можна:

  • поліпшити перистальтику кuшeчника,
  • активізувати захисні сили організму,
  • заповнити дефіцит корисних речовин,
  • вивести з організму важкі метали і хoлeстeрин,
  • збагатити організм хлорофілом, який за своєю структурою дуже схожий на молекулу гeмоглoбіну,
  • знизити калорійність раціону,
  • не голодать, пропускаючи один прийом їжі.

Але саме приємно, що вживаючи зелені коктейлі, зовсім не обов’язково повністю перебудовувати свій раціон. Досить просто випивати щодня по 2-3 порції цього корисного напою до, а ще краще замість одного з прийомів їжі.

Як готувати зелені коктейлі?

Винахідник зелених коктейлів Вікторія Бутенко радить використовувати для цього будь-яку листову зелень. Це може бути салат латук, петрушка, кріп, листя селери, салат лоло-роса, лоло-Біанка, романо, шпинат. Добре додати до цього що-небудь з дикорослих трав, таких як листя кульбаби, щавель, м’ята, лобода, конюшина, кропива, подорожник, снить, мокриці.

Пропустивши їх через блендер (потужністю не менше 1000 ват), додайте трохи фруктів (яблука, груші, персики, банани, полуниця, виноград, манго, ананас, ківі) і розведіть суміш чистою водою (до консистенції густого коктейлю). При цьому пам’ятайте, що фрукти повинні складати 60% коктейлю, а зелень – 40%. Щоб ефект був більш помітним, намагайтеся змінювати склад листової зелені.

А фруктова основа може залишатися незмінною. Для того щоб коктейль вийшов максимально корисним.

За рахунок чого працює дана система?

Принцип схуднення на зелених коктейлях будується не на відмову від улюблених і смачних продуктів, а на побудові більш різноманітного, багатого зеленню раціону. Пам’ятайте, збільшуючи кількість рослинної їжі в своєму щоденному меню, ви тим самим покращуєте обмін речовин і своє самопочуття.

Марина Гладких переконана, що зелені коктейлі – це не дієта, з якої можна зійти, а спосіб життя, дотримуючись якого людина пізнає, що таке здоров’я. Зазнавши це чудове відчуття легкості, ви навряд чи захочете повернутися до колишнього способу життя.

Фізичні навантаження

Паралельно з переходом на зелені коктейлі привчіть себе до фізичних навантажень. Пам’ятайте, активний рух і загартовування – невід’ємні атрибути здорового способу життя.

Кілька простих рецептів зелених коктейлів:

змішайте в блендері шпинат, м’яту, банан, жменю будь-яких ягід і розведіть все це водою;

Читайте також: Кому з жінок в жодному випадку не можна наpoджувати?

перебийте листовий салат, петрушку, авокадо, помідор і додайте трохи води;

листя кульбаби, манго і воду перемішайте в блендері і з радістю випийте.

Автор – Ірина Чорна

Джерело.