“Фiгня повна!” Нова пісня Насті Каменських викликала шквал критики в мережі (відео)

Вчора, 2 листопада, в мережі з’явився дебютний кліп співачки NK, більше відомої як Настя Каменська. Шанувальникам цікаво було дізнатися, заради чого Каменських покинула Потапа і їх дует. Свою сольну кар’єру співачка вирішила почати з клубної композиції #этомояночь. Про це пише Обозреватель.

Режисером першого кліпу Насті став Алан Бадоєв, який запропонував співачці приміряти образ мами двох дітей і клубної тусовщиці. Схоже, бажання Каменських стати мамою, яке поки що ніяк не втілитися в реальному житті, знайшло своє відображення в творчості зірки.

У кліпі можна побачити смагляву Каменських, яка зображує кубинку. За словами Насті, їй не склало труднощів зіграти цю роль.

“Мені завжди приписували закордонні коріння через зовнішність. Народилася я в Україні, росла в Італії, довго жила і виступала в США, гастролювала майже по всьому світу. У кожній країні, в кожному менталітеті я знаходила щось цікаве і вбирала в себе. Це допомогло мені створити і запустити NK – музику без кордонів “, – заявила співачка.

Отже, за день кліп NK подивилися 186 тисяч разів.

Лайки поставили 12 тисяч меломанів, а ось не оцінили кліп і дебют Насті в цілому – 1 тисяча користувачів інтернету. Коментарі під кліпом зустрічаються як позитивні, так і негативні.

Читайте також: Список зрадників: Кого з українських артистів покликали на “Блакитний вогник” в Москву

Хтось хвалить Настю за сміливість, але більшість розкритикувало кліп зірки, закликавши її повернутися до Потапу. Відразу кілька десятків людей звинуватили Каменських в плагіаті і сказали, що вона ніяк їх не здивувала сольною творчістю.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram