Фотограф думав, що знімає молоду пару … Через кілька секунд у нього волосся стало дибки!

Одного разу я гостювала у своєї подруги в Кракові, а це історичне місто, як відомо, славиться величезною кількістю туристів з усіх куточків планети. Раптово до мене підійшла низенька симпатична азіатка і попросила сфотографувати їх групу на фоні вежі.

Потім вона чемно подякувала мене за знімок і сказала ламаною англійською, що їй на пенсії нарешті випала можливість поїздити по Європі. І додала, що в свої 67 відчуває себе прекрасно, бадьора, сповнена сил і енергії, готова об’їздити хоч цілий світ.

Бачили б ви моє обличчя в той момент … 67! Я б їй дала максимум 42, ну ладно, з великою натяжкою 46, але ніяк не 67! Мабуть, у азіаток точно є рецепт еліксиру молодості або якийсь секрет, адже більшість з них виглядає куди молодше за свої роки.

Наприклад, китаянці Лю Еліна в цьому році виповниться 50 років, але багато хто не дає їй і 30. Поряд зі своїм 22-річним сином вона виглядає як його дівчина, але зовсім не як мати.

Люди навколо захоплюються її підтягнутою фігурою, свіжим видом і молодим обличчям без жодної зморшки.

Лю стверджує, що люди чіпляються до неї навіть в супермаркеті з проханням розповісти свій секрет молодості.

У свої роки жінка майже не користується косметикою, втім, їй це і не потрібно, і ніколи не вдавалася до пластичної хірургії.

Насправді, ніякої особливої ​​таємниці у жінки немає. Її тіло – результат майже 30-річної роботи над собою. Лю регулярно стрибає на скакалці і займається легкою атлетикою, щодня плаває в озері.

Найбільше моложава китаянка любить плавати на відкритому повітрі взимку. Між іншим, підтягнута «бабуся» подолала вплав річку Янцзи в Китаї і річку Ханган в Південній Кореї.

Девіз її життя: «Якщо ви погано виглядаєте, значить, ви недостатньо стараєтеся!»

У китайській соцмережі у Лю цілих 75 тисяч підписників.

Ця 49-річна китаянка мотивує тисячі людей по всьому світу займатися спортом і стежити за фігурою, вести здоровий спосіб життя.

Читайте також: Життя в шлюбі складається з 7 етапів. Якби сучасна людина знала про них – відсотків 80 розлучень не було б

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram