Генетична схильність – найбільш часта причина неслухняного волосся

Власниці пухнастого волосся вважають свої локони справжнім покаранням. Вони з великими труднощами піддаються укладанню і з завзятістю протистоять навіть найпотужнішим засобам для стайлінгу.

І навіть якщо, нарешті, вдалося приборкати неслухняні пасма, то через 5 хвилин після виходу на вулицю зачіска знову починає перетворюватися на кульбабку, пише “Наша Мама”

1. Якщо природа нагородила вас кучерявими локонами, напевно як бонус до них додалася і дратує вас – пухнастість. Генетична схильність – найбільш часта причина пухнастого, неслухняного волосся.

2. Використання хiмiчних засобів – ще одна причина чому волосся неслухняне. Фарбування і освітлення, агресивний стайлінг і часте застосування фена пересушують волосся. Сухі і посічені кінці починають  стирчати в різні боки.

Читайте також: Гороскоп вірності для всіх чоловіків в залежності від знаків Зодіаку

3. Недостатній догляд за пухнастим волоссям. Якщо ви думаєте, що шампуню і бальзаму-кондиціонера досить, щоб волосся виглядало, як з обкладинки журналу, то ви помиляєтеся. В арсеналі красунь з ідеальними локонами безліч різноманітних засобів догляду – від змиваючих масок до зволожуючих спреїв і олійок.

4. Природний вплив. Якщо з відпустки ви привезли не тільки масу позитивних вражень і гарну засмагу, а й  ламкі локони, то причиною цього – активне сонце і солона морська вода. Якщо вчасно не прийняти душ після купання в морі, що залишилася в волоссі сіль буквально роз’їдає структуру волосся, а агресивне сонце тільки прискорює цей процес.