Готелі, де можна відпочити менше, ніж за 100 євро (фото)

Скажімо прямо, мережеві готелі  «все включено» — це нудно. Пропонуємо вам на противагу підбірку кращих дизайнерських готелів, відпочинок в яких дешевше за 100 євро.

NOT HOTEL АМСТЕРДАМ

Як і випливає з назви, це не готель, а 12 кімнат, об’єднаних хіба що ступенем творчої свободи. Гостям пропонується « Гніздо», «Зона, вільна від кризи», «Намальований будинок», «Амстердамський трамвай» та інші концепції проживання. Крім ціни і краси, Not Hotel полюбився нам за сервіс оренди велосипедів, без яких тут нікуди.

XVA ART HOTEL ДУБАЙ

Ніч в XVA Art Hotel — це, звичайно, ніч в музеї. У лобі і галереях виставлені зразки сучасного близькосхідного мистецтва, а жити вам належить в одному з 13 унікальних номерів. Місцевий колорит дозволив готелю потрапити в рейтинг естетських путівників Wallpaper, нам же XVA Art Hotel подобається своєю ціною і тим, що відрізняється від безликих висотних готелів Дубая.

HOTEL MUSE BANGKOK LANGSUAN — MGALLERY БАНГКОК

На відміну від більшості бутик-готелів Hotel Muse не заграють з сучасним мистецтвом , а звертається до рубежу XIX-XX ст. , який прийнято вважати « золотою ерою» в історії Таїланду. Міцні п’ять зірок і зовсім нетипова ціна. Нам подобається!

Читайте також:Сім причин отримати вищу освіту в Польщі

KYBELE HOTEL СТАМБУЛ

Крихітний готель в кроці від головних визначних пам’яток Стамбула з незвички можна переплутати з антикварним магазином , так густо стелі і стіни завішані спадщиною великої імперії. До речі , якщо вам сподобалися якісь речі, то їх  можна купити в арт-просторі на останньому поверсі. Тут же власник Kybele Hotel приймає знаменитих гостей — від московських тусовщиків до Кірстен Данст.

ROOM MATE LAURA МАДРИД

Чи не нахапатися зірок Room Mate Laura потрапив в 17% кращих готелів Мадрида. При цьому власники готелю замість педантичних підрахунків розповідають гостям , хто ж ця загадкова Лаура.

Крім дешевизни , ми полюбили Room Mate Laura за поп-арт на стінах і чудові парки по сусідству.

THE MANSION RESORT HOTEL & SPA УБУД

Ще один готель-музей знайшовся в Убуд. Кількість скульптур , картин  на квадратний метр тут просто зашкалює. Крім розкішних кімнат, готель має декілька спа і басейн в джунглях.

NHOW БЕРЛІН

Готель називає себе « першим музичним», але це далеко не повна характеристика. Готель славиться сміливими номерами. Приємно , що майже всі кімнати вікнами виходять на річку.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram