Інна Цимбалюк показала свою донечку, яка неймовірно схожа на свою матусю (фото)

Українська ведуча, модель і актриса Інна Цимбалюк поділилася милим фото своєї півторарічної доньки.

В інстаграмі Інна Цимбалюк опублікував знімок дівчинки, який зробила під час походу в океанаріумі. На знімку вперше можна побачити личко маленької кучерявої дівчинки.

Інна своєрідно веде Інстаграм, пости роблять не дуже часто, але регулярно і супроводжує фотографії довгими і розлогими текстами. Так і під цим фото, де дівчинка стоїть у півоборота від камери, її мама висловили свої міркування про внутрішній світ дитини і захват, який викликав у її дитини пригода в акваріумі.

На день раніше Інна показала смішне фото, на якому її майже дворічна допитлива дочка, перехилившись через бортик фонтана, розглядає його дно. На цьому кадрі обличчя не видно, але емоцій предостатньо.

Зовсім недавно, коли минуло вже більше року після народження дочки, Інна Цимбалюк розповіла в соцмережі про післяпологову депресію, з якої вона благополучно впоралася.

Майже рік Інна оберігала дочку від сторонніх очей, а потім стала потроху публікувати її фотографії, не показуючи обличчя. Ім’я батька дівчинки досі приховує. До речі, батько маляти – бізнесмен, за версією одних ЗМІ, юрист, за інформацією інших, зі слів Інни Цимбалюк є не публічною особистістю і не бажає такої популярності. Поважаючи бажання чоловіка, Інна Цимбалюк ніколи не з’являється на світських заходах з ним, не називає в інтерв’ю його імені і не публікує в соцмережах сімейні фото.

Нагадаємо, 31-річна модель, «Міс світу» 2006-го року, а також ведуча і актриса Інна Цимбалюк народила дочку в червні 2015 року, напередодні свого 30-річчя. Про радісну подію вона повідомила сама через соцмережу, виклавши єдине «вагітне» фото.

Читайте також:“Просто жива мумія”: у мережі розкритикували фото Марії Яремчук

В удивительное время живём! Когда ребёнку на пальцах не надо объяснять, а просто привести и показать. Но рассказы мои про рыб были лишними. Доча стояла у стекла восхищенная от красоты и погружалась в свою параллельную реальность. Огромные рыбы и скаты подплывали прямо к ней под нос поздороваться, как ей казалось, а она в свою очередь, пыталась их погладить и что-то шепотом отвечала в ответ. А у меня порой складывается стойкое впечатление, что она что-то знает и чувствует больше чем я! Мамочки, с вами такое случалось? #ВнутреннийМирРебенка

Допис, поширений (@_inna.tsymbaliuk_)

Джерело.