Йдіть вчасно: не відбирайте у інших і у себе шанс бути щасливими

Ідіть вчасно, – додому, навіть якщо вас ніхто там не чекає, із запальною вечірки, від гостей без “ціпка”, від недоречних зв’язків і поганих звичок, від депресії і похмурих думок, від важких спогадів, з відносин, що зжили себе, від людей які руйнують вас або руйнують вашого партнера поруч з вами.

Дайте йому і собі шанс знайти того (а може, і себе самого), з ким буде краще, комфортніше, спокійніше і в тій формі, в якій це треба кожному з вас. Якщо вже ви не здатні це дати один одному з тих чи інших причин, не позбавляйте один одного спроби і надії знайти це в інших відносинах і в самому собі.

Не скупіться, не відбирайте у інших їх шанси бути щасливими так, як вони це розуміють, а у себе – свої. Тому що кожен з нас знаходиться в своїй точці еволюції, і рухається в своєму ритмі, випромінює на своїй частоті, і вібрує на своїй хвилі і отримує свій досвід. І якщо ви увійшли з кимось в резонанс – ви знайшли один одного і ваш спільний танець, якщо в тривалий дисонанс – отримаєте необхідний досвід, розпишіться під ним, подякуйте і йдіть вчасно.

Не приводьте в рух механізм, який придавить вас жорстким гнітом обставин, коли ви будете змушені приймати це рішення в умовах куди менш зручних для вас, і де вам доведеться вислизати з-під жорен вельми поверхневих, які боляче ранять, “громадських” суджень, яким справи немає до ваших справжніх, щирих і життєвих мотивів.

Ідіть вчасно, не залишайте на тілі вашого життя глибокі шрами, не заражайте свою душу ненажерливим вірусом провини, – почуттям, яке з неймовірною ретельністю відторгає вас від свого виключно єдиного життя і тільки вашого, і вас від себе самих. Ідіть вчасно, не випалюйте малюнки на тендітній тканині вашої долі. І не зазіхайте на чужу шкіру.

Будь-які відносини плідні, коли в них є обмін, взаємодія, віддача. Це парний танець. Але якщо ви почали відтоптувати один одному ноги до болю і крoві, – потрібно припинити цей танець, і залікувавши рaни, почати новий красивий танець, можливо, з новим партнером. І так в будь-яких взаєминах, партнерських, сімейних, робочих.

Чекайте також: Наймудріша притча про те, як перевірити свої почуття

Вчіться йти вчасно, як всередині ситуації, так і від самих ситуацій і обставин у своєму житті. Ви завжди знаєте цей момент, довіряйте собі, не вмовляйте себе, не обманюйте себе і не обманюйте інших.

Немає поганих людей, як би нам посперечатися про це не хотілося. Є люди, які відрізняються від нас. Бо істинний Задум цього священнодійства під сакральною назвою Життя, нам не відомий, але нимм наповнене абсолютно все, що всередині і зовні, понад нашого розуміння і в його межах, одухотворене і неживе. І немає у Бога інших рук, крім наших з вами, і іншої відповідальності, крім нашої з вами перед собою і один одним, але спочатку – перед собою.

Автор: Тетяна Варуха

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram