Йод проти гpибка: як позбутися від недуги всього за кілька процедур

Найпростіший і досить ефективний варіант лікування – це нанесення аптечного йоду на всі ділянки шкіри і нігтів, уражені грибком.

Зручніше за все це робити ватною паличкою. Перед обробкою ноги і руки слід помити і насухо витерти. Наносити йод потрібно невеликими порціями. Це не той випадок, коли рясне змазування на користь. Важливо пам’ятати, що йод – хімічна сполука агpeсивного впливу.

Здорові на вигляд нігті теж слід змастити йодним розчином, а ось шкіру, де немає слідів і ознак зараження, чіпати не треба, щоб уникнути опіку. Курс лікування цим способом становить 3-4 тижні.

Ванночки для ніг з йодним розчином

Хороший спосіб лікування на початковій стадії заpaження. У великій мисці треба розбавити 2,5 літра гарячої води і 1 чайну ложку йоду. Якщо в аптечці є масло чайного дерева, можна додати кілька крапель, але можна обійтися без нього. Пропарити ноги 10 хвилин, акуратно зрізати уражені ділянки, обробити ці місця пероксидом водню. Після такої ванни на кожен уражений ніготь нанести краплю йоду або марлевий компрес з антибактеріальною маззю.

При лікуванні процедуру потрібно проводити тричі на тиждень, а після терапії рекомендується зрідка повторювати. Це допомагає уникнути рецидиву.

Йод + оцет

Оцет – відмінний помічник йоду, коли справа стосується грибкових захворювань нігтів на руках і ногах. Найпопулярніший рецепт – це суміш аптечного йоду і яблучного оцту в рівних частках. Це і справді вбuвчий склад. Наносити слід акуратно на хворі нігті, зачіпаючи невелику область шкіри навколо.

На основі йоду і оцту є ще одна схема лікування. Тут до цих медикаментів підключається ще й фукорцин, хороший антисептик, названий в народі «червона зеленка». Курс триває 6 тижнів і має на увазі чергування цих засобів: перші 2 тижні нігті змащуються йодом, наступні 2 – яблучним оцтом, останні – фукорцином. Обробку потрібно робити 1 раз на добу, краще на ніч.

Читайте також: Чудова маска проти випадіння волосся, перевірена багатьма поколіннями в нашому сімействі

На замітку: крім лікувальних процедур слід вчасно обполіскувати ноги, мити руки, видаляти узфжені тканини, регулярно міняти шкарпетки, постільну білизну.

Як бачимо, лікування гзибка нігтів за допомогою йоду зажадає часу, терпіння і обережності. Очевидними перевагами цієї антигрибковой терапії виступають доступність, простота застосування і нетоксичність. До того ж варіантів лікування йодом кілька, є можливість вибору. Важливо пам’ятати, що ослаблений імунітет – відмінний грунт для процвітання грибкових спор і пазфзитів. А тому потрібно включати в раціон корисні продукти, приймати вітаміни. Тоді грибок відступить, а до нігтів повернеться здоров’я і краса.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram