fbpx

Його звали Каміль, він жив за сотню кілометрів і ще вчився в школі. Виявилося, що йому всього 16 років. Жені на той момент було вже 27, а згодом вона зважилася на розлучення і стосунки з молодим коханим

Женя вийшла заміж рано за сучасними мірками – в 21 рік. Вона тільки закінчила медичний коледж, а чоловік був військовим і старший на 3 роки. Спочатку у них народився син, а через два роки дочка. Жили вони в невеликому місті, поки чоловіка не перевели в інше, де їм дали службову квартиру.

На новому місці чоловікові доводилося часто їздити в тривалі відрядження. Дружині було важко одній з маленькими дітьми, вони постійно хворіли, не ходили до садочку, вона не могла вийти на роботу. Всі подруги і родичі залишилися на старому місці проживання, допомагати було нікому. Єдиною віддушиною для Жені було читання книг і спілкування по інтернету.

На одному форумі, присвяченому фентазі, вона познайомилася з хлопцем. Вони довго обговорювали улюблені книги, а потім поступово перейшли на особисте життя. Його звали Каміль, він жив за сотню кілометрів і ще вчився в школі. Виявилося, що йому всього 16 років. А Жені на той момент було вже 27, але вона завжди виглядала як дівчинка, ніхто не вірив, що це її діти, всі думали, що вона їх старша сестра або няня.

Каміль був єдиним сином у мусульманській родині, і виглядав старший за свій вік на кілька років. Він працював з 12 років, допомагав батькові в гаражі, добре розбирався в машинах, вже мав свої гроші.

Несподівано для самої Жені, у них з Камілем почався роман за листуванням. Цілий рік вони писали один одному довгі романтичні листи, іноді зідзвонювалися по скайпу. Каміль був дорослий не по роках, багато знав, читав класику, тонко відчував людей. Вперше вони зустрілися, коли Женя поїхала без дітей до матері і дорогою заїхала до нього. Вони просто сиділи в кафе на вокзалі і не могли наговоритися, потім гуляли по місту, тримаючись за руки, як підлітки …

Увечері вона сіла в поїзд, і він вперше поцілував її на прощання. Після цієї зустрічі Каміль зізнався Жені в коханні. Він сказав, що зробить все для неї і її дітей, що заробить грошей, буде їх забезпечувати … Потрібно тільки почекати рік до його повноліття. Найцікавіше, що Женя теж безтямно закохалася в цього юнака. Поруч з ним вона відчувала себе молодою і привабливою. У ці моменти вона абсолютно забувала, що у неї є сім’я і купа побутових проблем. Вони продовжували спілкуватися по інтернету.

За цей рік Каміль два рази приїжджав до неї, вони з Женею ходили в кіно і кафе. Частіше бачитися вони не могли, Жені було ні з ким залишити дітей, і важко приховати ці зустрічі від чоловіка. У червні Камилю виповнилося 18 років, він закінчив школу, взяв всі свої заощадження і сказав батькам, що поїхав на заробітки до столиці. Орендував кімнату у знайомих батька, влаштувався на роботу в автосервіс. Він купив дорогу каблучку, запросив Женю в ресторан, де зробив їй пропозицію.

Женя була приємно здивована, якщо бути точніше, вона не вірила, що вся ця історія відбувається з нею наяву. Вона все ще сумнівалася в серйозності їхніх стосунків. Але Каміль був наполегливий, він приготував подарунки для її дітей і хотів з ними познайомитися. Однак, Каміль не сказав про Женю своїм батькам. Ще будучи вдома, він мимохідь запитав їх, як би вони поставилися, якби його наречена була іншої національності, старша за нього і з дитиною від першого шлюбу. Батьки сказали, що якщо вона буде порядна мусульманка, яка залишилася вдовою, то можна.

Батько Каміля татарин і теж трохи молодший від матері – башкірки. Каміль сподівався, що коли вони познайомляться з Женею, то схвалять їх шлюб. Женя подала на розлучення з чоловіком. Він був не проти, навіть не запитав про причини. А незабаром у нього з’явилася нова жінка. В цей же рік не стало мами Жені і вона залишила їй квартиру. Женя вирішила поки не оформляти шлюб з Камілем. Вони разом орендували маленьку квартиру на околиці.

Женя теж влаштувалася на роботу, хотіла потім продати свою квартиру і взяти іпотеку. Перший рік все було казково, Каміль добре ладнав з дітьми, непогано заробляв, вони навіть їздили відпочивати на море. Каміль постійно говорив, що його мета: заробляти достатньо, щоб його дружина могла не працювати, а тільки займатися сім’єю. У Жені було інше уявлення про життя. Вона знайшла перспективну роботу у фармацевтичній компанії і хотіла здобувати вищу освіту. Так у них почалися серйозні розбіжності.

У Каміля були свої погляди на виховання дітей, і він не міг стояти осторонь. Женя вважала, що це її діти, і тільки вона може за них вирішувати. Коли вони нарешті купили квартиру і зробили ремонт, то зрозуміли, що не хочуть жити разом. Вони вирішили розлучитися на хорошій ноті, поки остаточно не посварилися. Каміль повернувся до батьків, і тепер не хоче зустрічатися зі своїми ровесницями, його цікавлять тільки дівчата постарше. Женя будує кар’єру, вчиться на заочному і не поспішає вступати в нові стосунки.

You cannot copy content of this page