Категорично заборонено. Що не можна робити перед дзеркалом

Дзеркало споконвіку наділялося містичними властивостями. Цей предмет вважали порталом в потойбічний світ. З дзеркалом пов’язано безліч прикмет, значення яких зараз майже втрачено.

 Сьогодні, часто згадуючи заповіти своїх прадідусів і прабабусь, ми задаємося питаннями: чому не можна фотографуватися біля дзеркала? Чому не можна спати навпроти дзеркала і чому не можна дивитися в дзеркало вночі? Дивно, але з цим предметом, який так необхідний нам всім в побуті, пов’язано багато «не можна».

 У старі часи люди уникали дзеркал в момент поганого настрою. А вже якщо людина плакала, то  ні в якому разі не дивилась в цей час на своє відображення.

Сьогодні ж про ці забобони ніхто майже не пам’ятає. Можна дуже часто побачити таку картину: жінка плаче і витирає сльози перед дзеркалом, щоб не потекла косметика. Мало хто знає, що це може призвести до  негативних наслідків,  які навіть  уявити складно.

Вважається, що дзеркало здатне зберігати всю інформацію про тих, кого воно відображає. Воно запам’ятовує почуття і емоції, які «бачить». Пізніше все побачене дзеркало відтворює на вашому енергетичному рівні. Так що якщо подивитися на себе в поганому настрої, то знайте – ви можете залишитися в поганому настрої надовго.

Багато психологів і біоенергетиків практикують одну популярну вправу, що підвищує настрій, самооцінку і навіть життєвий рівень. Ця вправа пов’язана з дзеркалом.

Щоранку людині необхідно вставати напроти дзеркала, посміхатися і говорити собі добрі слова. Дзеркало запам’ятовує позитивну енергетику в цей момент і трохи пізніше віддає її назад, але вже в набагато більшій кількості.

Ніколи не підходьте до дзеркала в поганому настрої. Якщо ви часто будете передавати йому негативну енергію, то це може призвести до хвoроб, невдач в особистому житті

Частіше посміхайтеся своєму відображенню, робіть йому компліменти, говоріть ласкаві слова. Так ви станете позитивним і більш впевненим у собі.

Читайте також : 10 несподіваних прикмет про дзеркало: а ви про це знали?

Джерело.