fbpx

Катя мала гарну роботу, коханого чоловіка, дорогі квартиру, машину і навіть заміський будинок. А через шість років шлюбу чоловік приголомшив

Моя краща подруга познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком відразу після закінчення інституту. До цього знайомства у них обох були лише несерйозні нетривалі стосунки, а тут вони якось відразу зрозуміли, що просто створені одне для одного, бо навіть були схожі як брат з сестрою.

Після весілля дітей у них не було приблизно років сім. Вони обоє дуже добре заробляють і могли дозволити собі подорожувати і жити ні в чому собі не відмовляючи. Купили хорошу квартиру і побудували дачу. Подруга прекрасна господиня, дуже добре готує і має дизайнерську освіту, тому квартира і дача у них оформлені як на фотографіях з дизайнерських журналів.

І ось якраз в такий начебто безхмарний період життя і при відсутності будь-яких проблем, у її чоловіка з’явилася коханка. Подруга дізналася про це лише коли чоловік сам зізнався. Він хотів піти до коханки, але й з дружиною їх багато пов’язувало і він не міг визначитися, хто йому дорожче.

Звичайно, подруга була дуже засмучена. Коли ми спілкувалися на цю тему, я навіть сказала, щоб вона відпустила чоловіка, раз він приносить їй такі страждання. Але вона відповіла, що буде боротися за сім’ю і чоловіка, адже вона його дуже любить, довго шукала таку людину і не уявляє без нього свого життя.

І у них з коханкою почалося як би перетягування канату, а канатом був чоловік подруги. Було у них всяке, чоловік ішов жити до коханки, то повертався в сім’ю. Подруга ніколи на нього не лаялася, завжди була рада його бачити. В результаті чоловік все-таки вирішив залишитися в сім’ї, кинув коханку і припинив з нею будь-яке спілкування.

А через кілька років у них народився перший хлопчик, потім другий. Зараз вони обоє дуже щасливі, чоловік виявився прекрасним батьком, дуже любить дітей і балує свою дружину.

Я питала подругу – як вона змогла пробачити і забути зраду, адже це дуже складно. Вона сказала, що не вважає це зрадою, а просто невеликою пригодою і дуже пишається тим, що чоловік повернувся до неї, вважає, що перемогла, значить вона набагато краща суперниці і чоловік це зрозумів.

фото ілюстративне – kathrin und simon

You cannot copy content of this page