Кавуни і дині мужуть бути небезпечними для вагiтних

У вагiтної жінки прокидається сильний і дивний апетит. Споживання динь і кавунів під час вагiтності може бути корисне, а може нанести шкоду малюку. Розглянемо плюси і мінуси цих плодів.

Плюси

Кавун і диня прекрасно втамовує спрагу.

Дині багаті на вітамін С, який підсилює дію імунної системи організму і зменшує вірогідність виникнення простудних захворювань. А в кавуні міститься залізо, завдяки цьому підвищується гемоглобін.

Обидва продукти мають легкий послаблюючий ефект та сечогінні властивості. Регулярне вживання цих ягід може ефективно очистити нирки і кишечник

Мінуси

Якщо у вагiтної спостерігаються будь-які розлади травлення, ці плоди здатні погіршити ситуацію, викликати бродіння у кишечнику.

Якщо кавун і диню їсти великими порціями, то це може призвести до підвищеного тонусу м’язів мaтки, який здатний викликати вuкuдень або пeрeдчасні пoлoги.

Зараз ці ягоди вирощують з додаванням нітратів, які неприємно можуть позначиться на стані здоров’я малюка і майбутньої мами.

Вживання великої кількості динь й кавунів, дає навантаження на нирки і сечевидільну систему. Може з`явитися схильність до набряків, які можуть стати нeбeзпечними для здоров`я жінки.

Читайте також: Не викидайде абрикосових кісточок – у них цілюща сила

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram