Кохана, я передзвоню: як зрозуміти, наскільки ти йому цікава

Є кілька ознак, за якими можна зрозуміти, наскільки серйозно чоловік налаштований на відносини, і побачити, до чого він на даний момент готовий. Визначити це досить-таки нескладно. Якщо чоловік виявляється таким чином, значить вже можна говорити про наявність бажання будувати відносини. Що це будуть за відносини – це вже від жінки буде залежати багато в чому, але це тема іншої розмови. Зараз розбираємося з тим, що відбувається на самому початку.

Отже, перша ознака: якщо він у тебо зацікавлений, він з тобою спілкується. Спілкується постійно, щодня. Доброго ранку, як ти сьогодні – хоча б кілька слів і питань ти чуєш від нього щодня. Це нормально, значить він думає про тебе, і як би він не був зайнятий, ти присутня в кожному його дні.

Друга ознака: він зацікавлений, якщо хоче тебе бачити, хоче зустрічей. Його не влаштовують тільки листування і розмови по телефону. Зайнятий, багато працюю – це все відмовки, повір – якщо ти йому цікава, він знайде час і можливості тебе побачити, навіть якщо це інший континент або інша країна.

Третя ознака: ти йому по-справжньому цікава, якщо він вкладається. У важливу для нього жінку чоловік завжди готовий вкладати свої ресурси, готовий ділитися. Будь то квіти, подарунки, або просто допомога в оплаті каско на машину. Для чоловіка (ми ж про чоловіків зараз, правда, а не про маленьких хлопчиків незалежно від віку?) Його ресурси – це його цінність.

Читайте також: Вкрала чоловіка у кращої подруги, а тепер з ним нещасна

Більшу частину свого часу і енергії він вкладає у видобуток ресурсів. І якщо чоловік ділиться з жінкою своїми ресурсами, значить він ділиться з нею часом і енергією, витраченими на видобуток. І чим більше чоловік в жінку вкладається, тим більше вона стає для нього дорогою і цінною. Згадай, як ти ставишся до дорогих речей? Жінка звичайно ж не річ, але психіка працює тут однаково: витратив багато коштів, значить буду доглядати і берегти. Якщо мені це нічого не коштувало, значить можна викинути, забути або поміняти на нову в будь-який момент.

Четверта ознака: він цікавиться твоїм життям, він знає хто твої батьки, як звуть твого брата або сестру, він знає твої улюблені квіти і ресторани, з повагою ставиться до твоїх захоплень, друзів, оточення. Ти йому цікава як особистість, він хоче знати про тебе і про твоє життя все.

П’ята ознака: виконання обіцянок. Якщо ви домовилися, що в п’ятницю о четвертій годині він заїжджає і ви йдете в театр, то в п’ятницю о четвертій годині він заїжджає, і ви йдете в театр. Якщо він спізнюється – попереджає, якщо щось скасовується – скасовує заздалегідь з повагою до твого часу або заздалегідь переносить на інший день.

І шоста ознака: він готовий рахуватися з твоїми інтересами. Він не буде запрошувати тебе на матч з футболу якщо знає, що ти ненавидиш футбол. Він піде з тобою в кіно або театр, а на футбол піде з друзями.

Ще хотілося б тут помітити, що багато чоловіків, особливо на початковому етапі, свідомо чи несвідомо перевіряють, наскільки ти готова поступитися своїми інтересами і принципами заради нього. Наскільки ти сама поважаєш себе і свої інтереси, настільки він буде з тобою рахуватися в майбутньому.

Наприклад, якщо він дуже добре знає, що у вівторок увечері у тебе танці або заняття з йоги, але пропонує тобі саме у вівторок ввечері приєднатися до нього в перегляді футбольного матчу, знаючи, що ти далека від футболу і можеш піти туди тільки заради нього, то це майже іспит. Йти чи ні, це звичайно тобі самій вирішувати.

Але важливо розуміти, що щоразу, поступаючись своїми інтересами, ти ніби кажеш, що тебе можна не враховувати, з тобою можна не рахуватися. І наступного разу не потрібно дивуватися, що він обов’язково цим скористається, адже ти сама дозволила з собою так поводитися, відмовившись від своїх інтересів в минулого разу, фактично відмовившись від себе.

Це не поширюється на ті випадки, коли він пропонує щось дійсно для тебе цінне: концерт твоєї улюбленої групи або спектакль, про який ти вже давно мріяла. В цьому випадку маєш повне право поміняти свої плани і піти туди, куди ти більше хочеш. І, звичайно ж, не забудь подякувати йому.

Робимо висновки:
На першому етапі не варто самій активно проявлятися. Потрібно дати чоловікові можливість проявити себе і свою ініціативу, будучи доброзичливою і показуючи йому свою прихильність.

Якщо ти вже зрозуміла, що він в тобі зацікавлений, він проявляється по всім вищевказаним ознаками, ви стаєте парою і тут вже діють інші правила. Ви переходите на наступний рівень, і тепер ти та, яка будує відносини в парі. Тому, що вже є що будувати, відносини вже є.

І найголовніше: цінуй себе. У будь-якому випадку, є у нього інтерес, немає у нього інтересу, перейшов його інтерес у відносини, не перейшов – ти у себе найголовніша цінність. Люби і поважай в першу чергу саму себе. Адже люблять тільки тих, хто сам себе любить. Цінують і поважають тільки тих, хто сам себе цінує і поважає. Навіть працюють на тих, хто сам на себе працює.

У відносинах ти зараз чи ще ні, про це забувати ніколи не можна. Все решта додасться і прийде в свій час. Якщо не виходить самій почати любити і цінувати себе – звертайся по допомогу і підтримку, адже цінність себе і любов до себе це фундамент щасливого і заможного життя і надійна точка опори в будь-яких відносинах для самої себе.

Автор – Олена Фарбер

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram