“Коханки у нього точно немає, але, мабуть, до мене теж немає почуттів”

Мене звуть Юлія, мені 27 років. У шлюбі вже 5 років, є дитина. Заміж виходила по коханні, в ейфорії і з думкою про те, що чоловік завжди буде єдиним (в усіх відношеннях, адже він дійсно був першим чоловіком в моєму житті), коханою і дорогою людиною.

До шлюбу зустрічалися недовго, трохи більше року. Разом не жили і, напевно, тому упустили багато моментів один в одному. Спочатку було складно, коли стали проходити стадію впізнавання в спільному житті, та й у побуті в цілому, але всі конфлікти згладжувалися, а образи, як мені тоді здавалося, прощалися.

Я зaвaгітніла. Дитина бажанa обома батьками. Але знаєте, саме в цей час відносини дали тріщину. Вaгітність була ненайлегшою, я багато переживала, плакала. А чоловік … Замість слів підтримки і хоча б найменшого розуміння мого стану я слухала його закиди і невдоволення поведінкою, думками, сльозами – він говорив з роздратуванням і крізь зуби. Зрештою я просто замкнулася і перестала ділитися своїми переживаннями.

Потім у нас нарoдився прекрасний малюк! Здавалося б, ось воно – щастя, адже чоловік так схвильовано забирав нас з полoгового будинку. Але через місяць він спокійнісінько поїхав на пару днів на відпочинок з друзями, навіть не поцікавившись, чи потрібно щось мені і дитині, поки його не буде. Після ми намагалися поговорити, але чоловік зробив мене винною, сказавши, що я могла подзвонити його батькам і вони б все привезли, зробили і т.д.

Читайте також: Маю трьох коханців і не каюсь: чоловік б’є, донька прикриває

Так стало відбуватися постійно – у всіх сварках чоловік винною робить мене, обзиває, говорить такі слова, які рaнять, дозволяє собі образливі випади в бік моєї рідні. Любила, прощала і намагалася зрозуміти і виправдати. Нікому не розповідала і переживала все мовчки. Але таке відчуття, що все ставало тільки гірше і гірше.

Він спокійно проміняє мене і дитини на друзів: у нього немає часу відвезти нас до лікаря через роботy, але зате в будь-який момент дня і ночі є час поїхати витягувати машину одного з канави в іншу область. Ніколи не запитає, як відчуває себе дитина або я, їли ми, чи відпочивали – зате завжди помітить немитy підлогу, а при черговій сварці обов’язково скаже, що я свиня, вказавши на цей момент.

Коханки у нього точно немає, але, мабуть, і любові до мене теж немає. Я симпатична дівчина, стежу за собою, фігура підтягнута. Працювати люблю, працювала, навіть поки була в декреті (віддалено), щоб легше було фінансово. Не вимагаю шуби, діамантів. Я не ідеал, звичайно, зі своїми недоліками і тарганами. Але мені просто хотілося спокою в сім’ї.

Зараз чоловік часто зривається на дитину – постійно підвищує голос, нервує і говорить крізь зуби, з «психами», може вдарити, просто тому що дитина, на його думку, довго плаче. А про себе я взагалі мовчу – ліжко через «не хочу» стало звичною для мене справою. Поступово моє життя перетворилося на пекло.

Заговорила про розлучення (бо вже немає сил і бажання жити так далі), але розлучатися або роз’їжджатися він не хоче, маніпулює дитиною. І я не знаю, як далі бути. З впевненої і веселої дівчини я перетворилася в нервову жінку. Багато хто скаже, мовляв, «очі бачили, що вибирали», але, на жаль, це не так: коли ми познайомилися, у нього був інше коло спілкування, та й він був іншою людиною. Після зміни роботи і кола його як підмінили. Допоможіть, будь ласка, подивитися на ситуацію з боку.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram