Коханий у сні освідчився колишній

Скажіть, що таке трапляється. Я не заперечую! Але нікому – нікому не побажаю такого, що було у мене.

Коханий освідчився у вісні тій, яку любив раніше, колись. Таня – це колишня любов мого теперішнього хлопця. Він розповідав мені про неї, як і я йому про своїх колишніх. Ми вважаємо, що нічого такого страшного немає в тому, що ми знаємо про минуле один одного. Ревнощі, не приховували. Через це ми і вирішили більше не згадувати про те, що було, але минуло.

Я ніколи не сумнівалася, що Юра кохає мене. Але був один день, коли моє «ніколи» розчинилося в повітрі. Ось, що сталося.

Я писала щось у ворді…. Була ніч. Юра заснув. І я планувала приєднатися до нього, коли завершу (що саме – не описую, щоб нудьгу не вносити сюди). На завершення «справи» у мене пішло сорок хвилин. Я зітхнула, посміхнулася монітору і пішла в душ. Думки співали, а душа до коханого прагнула. Хотілося побути з ним. Хоча б просто обійнятися і заснути разом, відчуваючи дихання одне одного.

Я вийшла з ванної. Навшпиньки, щоб не порушити його сну, я прилягла поруч з ним. Обняла його відразу ж. Він відповів обіймами на обійми. А приблизно через п’ять хвилин я морально пomерла в його обіймах…. Він сказав: «Таню, я кохаю тебе». Сказав це голосно, виразно, чітко і чуттєво. Руки затремтіли, очі затремтіли. А потім і все тіло перетворилося у «вальс трeмтіння».

Я акуратно піднялася з ліжка і накинула халат. В області серця щось похололо. Воно стало битися якось мляво й ліниво. Мене дратувало серце! Могла б – вийняла б з грyдей його. Але я не могла. Я нічого не могла зробити в ту мить!

Але я вирішила не будити його, чекаючи ранку. І мовчала тоді, коли на роботу проводжала.

Подумувала про те, щоб мовчати про це завжди. Але вже ввечері я не витримала. Він зрозумів, що зі мною відбувається щось, адже добре вивчив мене (до крапельки, до молекули). Я все розповіла. Він був дуже здивований. Неприємно здивований! Благав про прощення в мене. А я не збиралася не прощати його, бо кохала! Він сказав, що вона йому й близько не снилася. Як і те, що нагадує про неї.

Що робити з осадом, який залишився? Він засів десь дуже глибоко в мені. Шкода, що вирвати його не виходить, як занудливо-набридливу скалку! Я іноді думаю про те, що пробачила його даремно.

Згадувала сон. Він мені наснився. Уві сні Юра сказав, що він без неї не може. Він з нею підійшов, за руку її тримаючи…. Я зв’язала ці сни, і мені не по собі стало. Про сон Юрка знаю, що нісенітниця це все. Що в них вірити нерозумно. В цьому не сходимося ми зовсім! Не вважаю дурницями те, що в сновидіннях до нас приходить.

Ох, як непросто все! Досі мені ввижається, що він мене її ім’ям називає, коли про кохання говорить. Що мені робити? Хто підкаже мені?

Варто було, може, розлучитися з ним на час. Почуття йому по поличках необхідно розібрати. Він і сам це знає. Тільки я не натякаю, щоб він не сказав (сто п’ятдесят восьмий раз), що я вирішую за двох все. Неправда! Але він не вважає так.

Нікому не розповіла про «інцидент». І нікому не розповім. Вам тільки! Сподіваюся, що моя така довірливість по відношенню до вас «принесе» ваші поради. Негативної критики не чекайте! Я до всіх висловлювань з розумінням поставлюся. Будь-яке слово цінне для мене. В даний момент – особливо! Що робити?

Жіночі поради:

Пробачте, але насторожено ставтеся до цієї Тані. Може, і почуття залишилися. Такий варіант не можна зовсім виключити. Хочеться зробити це, річ ясна! Але буде болючіше, якщо виявиться правдою те, що настільки небажано. Марія Бейтюкова.

Зізнався в коханні колишній? Неприємно! Я теж зіштовхнулася з таким. Але трохи по-іншому. Було болючіше. Він не уві сні так зробив, а наяву! Виявилося, що не любить мене. Не відповів, коли запитала, чому він стільки часу зі мною. А я і не допитувалася. Все-одно він не зі мною більше! Решта – нецікаве. Що робити? Радіти, що ця ситуація – краще, ніж моя. Маргарита Вертинська.

Жити далі. Забути, що сказано. Саме такий крок відносини збереже. Інші вчинки їх зруйнувати зможуть тільки. Не слухайте мене, якщо сумніваєтеся в моїх словах. Ольга Гілева.

Як було боляче – розумію. Давайте заспокоїмося спочатку! Заспокоїмося, щоб інформація нормально сприймалася. Дарма пробачили його. Не вартий він такого! Не вірите? Галина Перепьолкіна.

Смійтеся! Читала мамі статтю і радилася з нею, що робити! Вона – психолог. І мені якось затишніше з її порадами. Мама впевнена, що з ним пора вам розбігтися.

Читайте також: Коханка з великим досвідом. Кар’єру свого чоловіка “побудувала” влaсним тілом

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram