Коли мій чоловік почав ретельно стежити за своєю зовнішністю, проводити вранці по годині в ванній кімнаті і самостійно оновлювати гардероб, відразу запідозрила недобре. Ось щось в моїй душі підказувало і било тривогу

У шлюбі ми вже двадцять років, син і дочка вчаться в сусідньому місті, а горезвісні розповіді про кризу середнього віку можуть довести до нервового зриву і менш вразливу особу, ніж я. Вирішивши не влаштовувати гучних істерик без приводу, я акуратно простежила за благовірним і відразу вирахувала об’єкт його уваги. Миловидна нова секретарка по-особливому напружувалася при моїй появі і швидко робила вигляд, що дуже зайнята переглядом важливих паперів.

– Ну що ж, якщо ворог відомий, боротьба з ним буде набагато легша, – вирішила я і взялася за обдумування подальшого плану дій. Спочатку затіяла ремонт в квартирі, результатом якого стали щоденні спільні походи по магазинах у пошуках потрібних матеріалів, найм робітників, перестановка меблів.

Потім покликала родичів і дітей, щоб оцінили наше оновлене житло, і влаштувала гучне свято з вшануванням нашої сімейної пари. Весь цей час телефон чоловіка розривався від дзвінків з невідомого номера, але можливості відповісти на них у нього просто не було. Щоб відвернути увагу чоловіка від гарненької дівчини, яка вирішила отримати все і відразу, довелося перетворитися в ніжну чарівну кицьку, яка готова за першим покликом виконувати бажання і забезпечувати затишок і сімейне щастя.

Нове зачарування чоловіка проводилося за всіма правилами, були задіяні косметологічні засоби, ефектні наряди і екзотичні страви. Сімейні вечори проходили в обстановці романтики, без найменших докорів. Головне, щоб чоловік не запідозрив мене в тому, що все це спланована акція, розрахована на відволікання уваги від секретарки. Після цієї думки я взялася за організацію нашої поїздки до Франції, яка повинна була остаточно переконати чоловіка в тому, що його дружину ніхто не замінить.

Перед цим довелося найняти чарівного юнака, який за невелику суму підкочував до суперниці прямо на очах у шефа під час обідньої перерви або після роботи. Словом, романтичні почуття чоловіка розвіялися як дим, а особисто мені дуже сподобалася подорож до Парижа. Тепер у нас все добре, загроза розриву змусила цінувати чоловіка. Тепер набагато частіше спілкуємося по душам, організовуємо свята і пікніки.

Фото ілюстративне з вільних джерел