Комп’ютер чи телевізор: вчені розповіли, що шкідливіше для дітей

Група вчених з університету Мердока, що в Австралії, провела безліч різних досліджень, метою яких було з’ясувати, якої шкоди надає на дитячий організм перегляд телевізора і проведення часу за комп’ютером.

У дослідженнях взяли участь близько 850 дітей у віці від 7 до 9 років. За результатами робіт вчені прийшли до висновку, що, виявляється, у дітей, які досить часто дивляться телевізор і грають в комп’ютерні ігри, знижується уважність і з’являються проблеми зі сном. Особливо це проявлялося у тих малюків, які проводили перед телевізором більше двох годин в день.

Фахівці з’ясували, що діти, які вечорами проводять час перед телевізором, дуже погано потім сплять вночі. Вчені пояснюють це порушенням фаз сну. А коли малюки прокидаються, вони стають більш дратівливими і це безпосередньо позначається на спілкуванні з однолітками та батьками.

Також, на думку австралійських дослідників, ризик виникнення психічних розладів у хлопчиків, після безконтрольного перегляду телепередач приблизно в 2 рази вище, ніж у дівчаток.

Читайте також: 50 дитячих імен, які заборонені в світі