Кому варто відмовитися від м’яса: несподівана заява вчених

Вчені озвучили причини, через які людям варто відмовитися від м’ясної їжі. Так, приводом для цього можуть послужити певні захворювання організму.
Згідно з думкою експертів, слід відмовитися від м’ясних продуктів харчування в разі хвороби нирок. Саме хімічна складова сучасного м’яса здатна спровокувати загострення подібних захворювань.

Більш того, завдяки проведеному фахівцями дослідженню, було встановлено зв’язок між прогресуванням певних хвороб і споживанням м’ясних виробів. В процесі експерименту вдалося встановити, що відмова від м’яса допоможе в лікуванні онкологічних захворювань.

Згідно з переконаннями дослідників, максимально здоровою альтернативою м’ясу може стати молоко і кокос, в склад яких входить сімнадцять амінокислот. Також дані продукти харчування мають ідентичні м’ясним стравам поживні властивості, але при цьому перші ще й менш калорійні.

Також були отримані докази того факту, що вживання кокосової м’якоті нормалізує роботу мозку, сприяє поліпшенню пам’яті, а також значно знижує ризик розвитку хвороби Альцгеймера.

Читайте також: Вчені відкрили несподіваний шкідливий ефект вершкового масла

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram