Курортні романи за знаком Зодіаку. Порівняємо з власного досвіду?

Для кого курортний роман – необхідність,а для когось фліртування з обслуговуючим персоналом)

Пам’ятаєш, ми писали про те, чому с*кс на відпочинку здається більш пристрасним і незабутнім і чому курортний роман – це дуже навіть непогано? Пропонуємо тобі дізнатися, що ж кажуть астрологи про кожний знаку Зодіаку щодо курортних романів. Порівняємо з власного досвіду?

Дівчата-Водолії найчастіше воліють подорожувати без компанії, насолоджуючись свободою і незалежністю. Ідеальний варіант для флірту у відпустці або курортного роману – це хто-небудь з обслуговуючого персоналу, в ідеалі – бармен.

Жінки-Овни ніби створені для курортних романів – вони більше всіх відкриті для всього нового і прагнуть змін. Зміна вражень – головна складова відпустки дівчини-Овна. На відпочинку вони змінюють залицяльників, як рукавички і буквально колекціонують побачення.

Романтична дівчина-Рак – це та, хто обов’язково закохається в партнера по курортному роману, і приїхавши з відпустки ще довго не зможе викинути його з голови. Морально вона навіть може бути готова провести з ним решту свого життя. Розбите серце практично забезпечено.

Козероги, на відміну від Раків, чітко розуміють різницю між любов’ю і с*сом, тому з розбитим серцем дівчина-Козеріг з відпустки не повернеться. Можливо, поруч з нею буде не вистачати романтики, зате і з “коханням” тягти не доведеться – відпустка не вічна.

Подвійний знак Близнюків, які можуть бути абсолютно різними, живе за принципом “Нехай сьогодні буде рятувальник на пляжі, а завтра – господар готелю”. Якщо вона поставить мету досягти конкретного чоловіка, може витратити всю відпустку на полювання за об’єктом. І в підсумку таки доб’ється його.

Горді Левиці люблять, щоб чоловік завойовував. Нехай навіть це буде тривати цілу відпустку, і до повноцінного роману не призведе. Але якщо вже кавалер западе їй в серце, то дівчина-Лев пірнає в любовну історію як у вир з головою. Дуже часто курортні романи у цих дівчат тривають і після відпустки і переростають у серйозні стосунки.

Терези у відпустці  і фліртують мало не з кожним зустрічним. Ці дівчача можуть здатися легковажними, проте далі флірту справа зазвичай не заходить. Вони розуміють, що курортний роман навряд чи закінчиться весіллям, тому не вважають за потрібне розмінюватися на швидкоплинні інтрижки.

Курортний роман – це мало не найголовніша причина для Риб поїхати у відпустку. Це дівчата, для яких такі важливі нові емоції та враження, метелики в животі і красиві засмаглі чоловіки на тлі моря. Відносини можуть після відпустки перерости в роман в звичайному житті або ж в дружбу.

Дівчата-Скорпіони часто люблять “кохання” з інтелектуалами, але не завжди розуміють, що на курорті навряд чи знайдеться той самий “Ейнштейн”. Тому відпочивати, швидше за все, доведеться без курортного роману. Зате нафліртуватися в пошуках потрібного партнера Скорпіон зможе вдосталь.

Принципові дівчини-Тельці зазвичай не заводять курортних романів, а про “близькість”, яка не виллється в відносини, і зовсім не думають. Ці дівчата їдуть у відпустку не за фліртом, а за відпочинком з друзями або другою половинкою.

Діви по природі трохи занудні, і все у них розкладено по поличках. Спонтанність – це не фішка цих дівчат, тому раптовий курортний роман або “близькість” для них – рідкість. Однак якщо Діві хтось сподобається, то вона не заспокоїться, поки його не завоює.

Ці дівчата користуються успіхом у чоловіків на курортах – адже вони спортивні, активні, у всьому беруть участь і завжди в доброму гуморі. До курортних романів відносяться з легкістю, так само легко забувають своїх партнерів по приїзду додому.

Читайте також: Гороскоп на 2017 рік для всіх знаків зодіаку

Джерело.