Лайфаки для макіяжу. Бездоганний макіяж за допомогою ложки, скотчу та мила

Ці б’юті-тренди зроблять ваше життя та нанесення макіяжу легшим та дешевшим.

Лайфхак №1 Ложки

Прибрати кола під очима допоможуть ложки.
Зовсім не обов’язково купувати дорогі патчі під очі, щоб прибрати синці і мішки під очима. Для цього можна використовувати звичайні столові ложки.

Слід покласти кілька ложок в морозилку на кілько годин. Вранці після сну прикладаємо ложки під очі. Коли перша пара стане теплою, дістаємо нову з холодильника. Таких підходів має бути не менше трьох. Набряклість має зняти моментально і можна спокійно наносити денний макіяж. Джерело

Лайфхак №2 Щоки та друге підборіддя

Для моделювання підборіддя знадобиться світлий консилер і темні скульптор і бронзери. Спочатку наносимо консилер на зону під очі, підборіддя і область між бровами, створюючи ефект ліфтингу.

Далі скульптором проводимо діагональну лінію від початку скул до губ, зменшуючи щоки. Щоб прибрати друге підборіддя, потрібно його також затемнити. Зверху краще нанести бронзери і розтушувати, щоб виглядало природно.

Читайте також: Нумеролог розповіла про долю, яка чекатиме сина Меган Маркл. Згідно дати його народження

Лайфхак №3 Ідеальні брови

Намалювати ідеальні брови можна спеціальними печатками.
У кого не виходить намалювати ідеальні брови самостійно або просто не вистачає часу вранці, винайшли штампи для брів.

Печатки ідеальної форми вмочаються в тіні і прикладаються до бровам. Додатково можна підправити олівцем.

Лайфхак №4: Укладка брів милом

Здивовані? На насправді мило надійно фіксує волоски і робить брови максимально об’ємними. Для цього потрібно злегка намилити щітку для брів. Далі зачесати волоски вгору, створюючи модні вовчі брови, після цього прирівнюємо.

Лайфхак №5: Ідеальні стрілки

Це найпопулярніший лайфхак для створення ідеальних стрілок. Вам знадобиться звичайний малярний скотч та 5 хвилин часу.Наклеюємо одну смужку під нижню повіку, другу на верхнє так, щоб вийшов трикутник. Зафарбовуємо його, прибираємо скотч ідеальна лінія готова. Незафарбовану зону підмальовуємо підводкою.

Лайфхак №6: Подовжуємо вії

Подовжити вії легко плоскою щіточкою.
Для цього наносимо макіяж не вбудованої у туш пензлем, а плоскої маленькій пензликом в формі віяла.

Набираємо на неї туш і добре профарбовують кінчики вій. Потім зафарбовуємо коріння і межресничное простір. Кисть дозволяє нанести туш на ті ділянки, до яких зазвичай складно дістати. Нею також легше фарбувати нижні вії. Навіщо нарощувати вії, ящо можна зробити свої ідеальними.

Лайфхак №7: Збльшуємо губи в домашніх умовах

Створити сeксyальні пухкі губи можна кількома способами. Швидко збільшити їх допомагає нейтральний світло-рожевий олівець. Спочатку наносимо на губи бальзам.

Так олівець ляже набагато рівніше і природніше. Після цього сміливо малюємо контур на кілька міліметрів вище свого.