Лідія Таран відверто розповіла про історію кохання з Андрієм Доманським та його стосунки з донькою (фото)

Ми з Андрієм познайомилися у 2004 році, в 2005-му стали жити разом, в 2007-му народилася Вася. А 1 січня 2010 року ми розлучилися. І я не хотіла б це ворушити, бо ми роз’їхалися вже багато років тому, у Андрія вже давно нова сім’я, ще двоє діток. Та й я цілком задоволена своїм життям.

Ми прекрасно спілкуємося на теми, пов’язані з вихованням спільної дочки. Це найважливіше і необхідне. Нещодавно Андрій приїжджав разом зі своєю третьою донькою, Кірочкой, встановлював акваріум – це був подарунок Васі на день народження. Діти часто бувають разом, Андрій водить їх в кіно і ресторани, всіляко розважає і навіть, мені так здається, занадто її балує подарунками.

У Андрія з Василинкою прекрасні відносини. Роль батька в сучасній сім’ї сильно змінилася. Як і сама модель сім’ї. Цього не можна не помічати. У всіх по-різному, і якщо це не вписується в традиційні схеми, то і не завжди означає, що це погано. Я знаю багато прикладів прекрасних батьків, які працюють в інших країнах, тому з дітками більше на віддаленому доступі – по скайпу і телефону.

Є різні варіанти неповних сімей, в яких діти ростуть цілком щасливими, більш того – космічними і дивовижними. Василинка дуже доросла для своїх років, вона вже зараз прекрасно розуміє, хто з дорослих яке місце займає в її світі і чому.

Звичайно, в перший час я себе винила в тому, що залишила дочку без батька. У сенсі без батька під одним дахом. Але зараз, з висоти прожитих років, я розумію: все, що відбувається, – на краще.

На якомусь етапі ми з Андрієм були важливими і потрібними людьми один для одного, але історія завершилася, і це на краще. І важливо закривати прожиті історії і не копатися в минулому. Життя занадто коротке, і ми не можемо змінити ні обставини, ні людей, у нас немає можливості вчинити інакше. Можливо, тоді нам з Андрієм чогось і не вистачило – мудрості, чесності, але, хто знає, як би все склалося, вияви ми такі якості? Це вже все умовний спосіб.

Читайте також: Вже не юна весна… Софія Ротару здивувала шанувальників новим фото

Джерело.

 

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram