Лимон і ложка оливкової олії творять дива

Радимо один з тих природних засобів, які включають в себе безліч переваг, адже є кілька властивостей, які знаходяться в цій чудовій комбінації всього з двох інгредієнтів.

Все, що вам потрібно зробити, це змішати оливкоу олію і лимонний сік – все, готово. Джерело.

Рецепт простий і має значення для здоров’я. Продовжуйте читати і ви дізнаєтеся всі переваги.

Лікує зaпор
Ця комбінація допомагає змащувати травну слизову оболонку, також активує функцію сечового міхура. Вона містить антиоксиданти, які допомагають нам позбутися від токсинів і допоможуть належним чином переварюванню їжі.

Кардіозахисний ефект
Оливкова олія багата жирними кислотами, воно допомагає контролювати і покращувати кровообіг, а також видаляє поганий холестерин, який допомагає кровотоку. Вона також має протизапальний ефект і містить багато вітамінів.

Підтримує роботу печінки і жовчного міхура
Коли ми відчуваємо набряки, тяжкість і втому, зазвичай це відбувається тому, що наше тіло наповнене токсинами. Допоможіть своїй печінці вивести їх.

Суглобові або ревматичні болі
Завдяки своїм протизапальним властивостям, чайна ложка цього рецепта бореться з дратівливими болями.

Для зміцнення шкіри, нігтів і волосся
Щоб зміцнити слабкість і крихкість, зробіть суміш з 1 ст.л. оливкової олії першого віджиму і 1 ст. л. лимонного соку, в якій ви будете тримати нігті протягом 10 хвилин перед сном.

Ви також можете спати в тонких бавовняних рукавичках, щоб суміш з лимона і оливкової олії проникала в нігті в нічний час. Олія і лимон можуть допомогти волоссю стати здоровим, сильним і блискучим і може допомогти контролювати появу лупи.

Читайте також: Випиваєте ввечері склянку, а вранці худнете на 1,5 кг

Антисептичні та в’яжучі лимонні властивості можуть допомогти в лікуванні шкірних захворювань.

Як ви можете бачити, ефекти лимона і оливкової олії чудові, ця суміш буде корисна для вас.