Лимонний сік швидко позбавить від 13 небезпечних проблем зі здоров’ям

Тепла вода з лимоном – це одна з кращих ранкових звичок для здорового способу життя. Лимонний сік вважається сильним антиоксидантом. Він містить вітаміни В і С, калій, вуглеводи, ефірні масла та інші компоненти.

Регулярно пийте лимонний сік – і забезпечите собі міцний імунітет, покращене травлення, скинете зайву вагу і вилікуєте ряд недуг.

Якщо у вас є хоча б 1 проблема з цих 13, обов’язково починайте регулярно пити воду з лимоном:

1. Прищі. Вода з лимоном здатна запобігти появі прищів і вугрів. Ще один простий засіб – акуратно протріть обличчя вичавленим лимоном. Це хороший метод очищення обличчя.

2. Ниркові камені. Калій збільшує рівень цитрату в сечі, який запобігає утворенню оксалатів (солей), які є основою для утворення каменів в нирках.

3. Слабкий імунітет. Лимонна вода стимулює імунну систему і допомагає швидше виявляти і усувати патогени.

4. Зайва вага. Вітаміни в лимонах регулюють рівень цукру в крoві. Цитрусові також багаті на пектин, який допомагає контролювати голод. Також лимонний сік здатний підсилювати травлення і стимулювати вироблення жовчі.

5. Проблема з жовчним міхуром. Якщо у вас виникли проблеми з жовчним міхуром і ви відчуваєте біль при сечовипусканні – пийте воду з лимоном під час їжі.

6. Грип та застуда. Вітамін С в лимонах діє як натуральний антиоксидант. Його антибактеріальні властивості допомагають швидше вилікуватися від грипу і застуди.

7. Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ). Вода з лимоном полегшить ваш стан. Уже після 2 тижнів прийому лимонної води ваше самопочуття помітно покращиться.

8. Слабкі нігті. Лимонний сік зміцнює нігті і усуває білі плями – перша ознака анемії.

9. Отруєння. Якщо ви збираєтеся в подорож, лимонна вода допоможе уникнути харчових отрyєнь і подолати проблеми з травленням.

10. Фiбрoміалгія. Лимонна вода і чистий лимонний сік допоможуть вам впоратися з виснаженням, викликаним фiбромiалгією.

Читайте також: Вітамінна бомба для організму! Вживаю 2 рази в рік і забула про хвороби

11. Зaпaлення. Як не дивно, лимон здатний нейтралізувати кислотність. Таким чином він може зупинити або запобігти зaпaльні процеси.

12. Бiль у м’язах після тренування. Випийте лимонну воду після важкого тренування, щоб нейтралізувати дію молочної кислоти і полегшити бiль.

13. Набряки і бiль в суглобах. Лимонний сік зменшує накопичення сечової кислоти в суглобах і, таким чином, запобігає запаленню і артритн.