Любов з акцентом: 5 країн, де живуть найтемпераментніші чоловіки

З чуток, чоловіки країн світу не тільки говорять на різних мовах, але і мають певні особливості в близькості. Як і більшість наших співвітчизниць, ми вважаємо, що найпривабливіші і мужні, звичайно ж, наші – українські чоловіки. Але якщо ви раптом вирішили не підтримувати «вітчизняного виробника», а пошукати щастя в іншій стороні, представляємо ТОП-5 країн, де живуть самі темпераментні чоловіки – за версією жінок, зрозуміло. А також застерегти, які підводні камені вас можуть очікувати, якщо ви вирішите закрутити з ними роман.

НІМЕЧЧИНА. Як кохаються німецькі чоловіки, хоча б раз в житті бачила кожна жінка, також як і чула, що стало вже культовим «Gut, gut! Ja, ja! ». Пам’ятайте, це коли приходить сантехнік, такий собі блондин з квадратною щелепою в комбезі на голе тіло і грає біцепсами, а господиня будинку одна, а він …

Втім, повернемося до теми розмови. Отже, за версією наших мандрівниць, німці винахідливі, витривалі і технічні. Часом, надто технічні, приділяючи більше уваги правильності виконання та різноманітності тих самих вправ, ніж чуттєвій стороні питання.

ФРАНЦІЯ. Саме вони підсадили всю Європу на такий афродизіак, як шоколад, і придумали «французький поцілунок». Образ французького чоловіки овіяний флером романтики, загадковості, долею смутку і пересиченість життям. Триденна щетина, светр грубої в’язки і удавана байдужість у погляді. Але спокушатися не варто.

Всупереч нав’язаним нам кінофільмами стереотипам, французи терпіти не можуть романтичних побачень і сюрпризів, вважаючи, що вони можуть бути тільки неприємними. А ось розмови про невгамовність французів – чиста правда. Середньостатистичний француз займається коханням не рідше 165 раз в рік. Крім того, вони великі любителі експериментів.

ЛАТИНСЬКА АМЕРИКА. «Латиноамериканський шик» це: каучукові пантофлі, вилинявша розтягнута майка, невизначеного кольору і шорти на голе тіло. Тіло при цьому має бути бездоганним, тому багато качаються і бігають. У нашому уявленні латиноамериканські чоловіки (в першу чергу мова йде про бразильців і кубинців) – це гарячі мачо і невгамовні жеребці. Власне, багато в чому все сказане про латиноамериканців правда. З таким чоловіком можна прекрасно провести відпустку. Він невтомний на танцполі і в ліжку, обсипає компліментами і поцілунками. Схильний до раптових поривів і божевільних вчинків: щось на зразок тату з вашим ім’ям або штампа в паспорті. Чи не чоловік, а карнавал в Ріо.

Але не варто будувати далекосяжні плани на його рахунок. Його девіз: «Якщо не можеш переспати з усіма дівчатами планети, що не переставай до цього прагнути». Він може прийти в клуб з вами, а піти з кимось іншим. На ранок як ні в чому не бувало постукає у ваші двері, абсолютно не розуміючи чому ви без настрою. При цьому треба віддати належне – з розумінням поставиться, якщо і ви зацікавитесь, кимось іншим.

ІРЛАНДІЯ. Ірландські чоловіки підкорюють Голлівуд і дівочі серця. Брутальні і грубуваті, вони п’ють, сваряться і гуляють зі слов’янським розмахом. До того ж вічно вирішують якісь проблеми і рідко володіють ідеальною зовнішністю.

Що ж приваблює в них слабку стать? Можливо одвічна любов дівчат до «поганих хлопців»? А ще відкрите серце, невигадлива галантність, дитяча безпосередність і захопленість. Є в ірландських чоловіків загадка з нальотом холодку. У коханні вони природні і напористі, щиро хочуть зробити приємність, здатні на справжні вчинки, обов’язково домагаються бажаного. Романтичних жестів від них не чекайте. Зате вони вміють щиро любити і бути відданими.

ДАНІЯ. Скромність у скандинавських чоловіків зведена в культ. Найголовніше – не виділятися. На вигляд похмурі, холодні і провінційні данці, на перевірку виявляються галантні, ввічливі, виховані і стримані. Дізнатися про це, правда, можна тільки, якщо сором’язливий датський чоловік добряче набереться в барі або на вечірці і нарешті вирішить познайомитися.

Датчанин може призначити побачення в будь-який зручний для вас час і в будь-якому зручному для вас місці на поверхні земної кулі. Він точно знає, куди поїде подорожувати через 10 років, що буде робити через 20 і що з ним трапиться в кінці життя. Данці уважні до потреб партнерки, вишукані і винахідливі.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram