Любовна сумісність імен: як не помилитися у виборі бругої половинки

Як же часто люди помиляються при виборі своєї другої половинки. А хтось довгий час присвячує пошуку ідеального супутника життя. Вирішити сердечне питання і знайти відповідну людину для створення серйозних відносин в наш час не дуже легко.

На боротьбу з несправедливістю долі встали астрологія, нумерологія, хіромантія та інші езотеричні науки, що дозволяють заздалегідь дізнатися любовну сумісність чоловіка та жінки. Пропонуємо вам визначити, чи підходите ви і ваша друга половинка один одного по імені. За допомогою сумісності імен можна легко виявити майбутнє будь-якої пари.

Щоб перевірити сумісність імен вкоханні, вам буде потрібно взяти ручку і листок паперу в клітинку. Напишіть свої повні прізвище, ім’я та по батькові. Кожна буква повинна знаходитися в окремій клітці. Під своїм ім’ям напишіть ПІБ своєї коханої людини так, щоб перша літера його прізвища починалася під першою літерою вашого прізвища, перша літера імені – під першою літерою вашого імені і так далі. Наведемо приклад з двома іменами:

І в а н о в а      М а р і я         І в а н і в н а

П е т р о в        С т е п а н     О л е г о в и ч

Сумісними імена є в наступних випадках:

Якщо більшість букв в вертикальному ряду збігаються за принципом голосна-приголосна. У наведених вище іменах це, наприклад, перші літери прізвища (І і П).
Якщо є збіги літер у вертикальних рядах (наприклад, О і О).

Якщо кількість літер в імені, прізвищі та по батькові чоловіка і жінки приблизно однакова (допускається різниця не більше однієї літери). У наведеному прикладі прізвище жінки на одну літеру більше, ніж прізвище чоловіка – це говорить про хорошу сумісності в коханніі.

Якщо прізвища, імена та по батькові починаються з голосних букв або приголосних. В даному прикладі збігаються тільки букви імені.

Якщо в ПІБ чоловіка є хоч одна буква, яка у великій кількості зустрічається у П. І. Б. жінки. У наведеному випадку, найбільш часто в ПІБ жінки зустрічається буква І. Вона присутня в побатькові чоловіка – це хороший знак.

За цими критеріями і можна визначити любовну сумісність в парі. Якщо в у всіх наведених параметрах розрахунку сумісності ПІБ в парі збігаються, то цей союз можна вважати щасливим і міцним. Але навіть один збіг вказує на хорошу сумісність.

Якщо ж по жодному параметру імена не співпали, то це свідчить про дисгармонії в парі. Такий союз цілком може бути довгим і міцним, ось тільки партнери не будуть розуміти один одного, що в кінцевому рахунку призведе або до розлучення, або, цілком можливо, до нестерпного шлюбу.

За допомогою даної методики розрахунку сумісності по імені, можна визначити і характер відносин. У парі головувати буде той, у кого більше букв в ПІБ. Рівноправність панує в тих парах, де приблизно рівна кількість голосних літер. Чим менше голосних у П. І. Б., тим меншу вагу в союзі буде мати людина.

Сумісність по імені дозволить вам визначити майбутнє ваших відносин і зробити відповідні висновки. Звичайно, не варто повністю довіряти даним розрахунку. Пам’ятайте, що навіть самі різні за характером люди можуть щасливо прожити один з одним не один десяток років. Ось тільки доля їх буде постійно випробовувати на міцність і на силу почуттів.

Читайте також: 3 речі, про які категорично не можна розповідати оточуючим

Партнерам в таких союзах доводиться підлаштовуватися один під одного і довго шукати спільну мову. Якщо ж в парі гармонія, то закоханим набагато легше створити щасливий шлюб. Їх сімейного благополуччя нічого не зможе перешкодити. Який шлях ви оберете, вирішувати тільки вам.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram