Маленька дівчинка заснула на підлозі. А тепер погляньте на її праву руку … Безцінно!

У пресвітеріанської школі міста Кларксдейл, штат Міссісіпі, закінчилася тиха година, і в кімнаті включилося світло. Працівники установи побачили щось приголомшливе: поруч спали дві дівчинки зі світлим і темним відтінком шкіри! І вони трималися за руки!

Їх учитель, Олівія Стоун, була настільки зворушена цим моментом, що вирішила сфотографувати його на камеру. Фотографія шалено сподобалася всій шкільній адміністрації, і вони вирішили поділитися нею в Facebook!

Всього за кілька годин, це фото набрало шалену популярність в Інтернеті. Її оцінили користувачі соціальної мережі з усіх кінців нашої планети.

«Ця фотографія з’явилася в Інтернеті лише для того, щоб довести: всі упередження знаходяться всередині нас. Я лише молюся, щоб ці дівчатка були нерозлучними друзями протягом всього свого життя »- написала Крістен Карнегі на своїй сторінці в Facebook!

Дві маленькі дівчинки неусвідомлено показали на  весь світ, що людина народжується з певним відтінком шкіри, і не вона його вибирає. Ніхто не кращий – ніхто не гірший! Всі ми разом – це і є світовий соціум. А все інше – лише дрібниці!

– Ви тільки погляньте на цю фотографію!

Читайте також:Американська красуня рік не голилася, результати показала в мережі (фото, відео)

Джерело.