Маленьку фаворитку шоу “Голос. Діти” викрили у брехні (відео)

(Станом на 13:00 6 листопада відео з виступом дівчинки на “Дитячій Новій Хвилі” в окупованому Криму було видалено з її YouTube-каналу)

Данелія Тулешова з Казахстану, яка підкорила всіх тренерів проекту “Голос. Діти” в першому випуску шоу, збрехала про свій вокальний досвід.

Так, перед виступом дівчинка сказала, що займається вокалом лише півтора року.

Однак, “Голос. Діти” – далеко не перший конкурс, в якому Данелія взяла участь. У 2015 році 9-річна дівчинка виступила на “Дитячій Новій Хвилі” в окупованому Криму, представляючи Казахстан. Тоді ведучі сказали, що маля займається вокалом із 3 років. До слова, за підсумками “Дитячої Нової Хвилі” Данелія стала володаркою призу глядацьких симпатій.

Читайте також: “Фіналістів спалили”: глядачі шоу “Голос. Діти” розсекретили дивний факт

Ще до участі в “Дитячій Новій Хвилі” Данелія стала ученицею школи Ліни Аріфуліної.

Крім того, у мережі є відео, де вона співає разом із такими російськими зірками як Валерія, Жасмін і Нюша. Більш того, у дівчинки навіть є власний кліп.

Користувачі мережі прийшли в подив через те, що дівчинка не сказала чесно, скільки років займається музикою.

“Я вважаю, що чесність – в першу чергу. Якщо дівчинка талановита, то без брехні пройде, а прикрашати навіщо?”, “Дівчинка безперечно хороша, але навіщо брехати?” – нарікають у мережі.

Однак при цьому деякі зазначили, що важливо не те, скільки років вона займається вокалом, а то, що у неї дійсно потужний вокал.