Маркетинг або реальна економія

…на процедурах з ботоксом? Лімфодренажний масаж та Фейcбілдинг – тренування обличчя.

Плюси та мінуси.

Пролистуючи рекомендації фейсбук та інстаграм, все частіше почали зустрічати рекламу, у якій обіцяють молоде обличчя у будь-якому віці, без реєстрації та смс: корейські маски, електронні чистки, ліфтинги, ін’єкції. Але найпопулярнішим трендом стали «фітнесс» для м’язів обличчя та лімфодренаж. Розглянемо детальніше кожне з відносно нових явищ.

Лімфодренаж обличчя– особливий вид масажу під тиском, для покращення роботи кровоносної та лімфатичної системи. Техніка масажу обличчя з’явилася у середині 20 сторіччя у французькій косметології. Суть у тому, щоб масажними рухами, у правильній послідовності та техніці, розігнати воду та притихлі процеси у тканинах, запустити нове клітинне відновлення у тканинах.

Ручний ліфодренаж – методика роботи круговими рухами у напрямку ліфмотоку. Має робитися регулярно, по спеціальним масажних лініях (необхідність продовження 15-20 хвилин, з перервою в тиждень). Такий масаж найефективніше бореться з набряками. Може включати в себе елементи китайської техніки ГуаШа (спеціальні скребки та роллери).

Сенс фейсбілдингу – робота з м’язами обличчя. Вони вимагають фізично такої ж уваги, як і тіло. Як і у фітнесі, тут є декілька метод:

  • більш агресивна, спрямована на «накачування» рельєфу
  • йога – тонізуюча та водночас розслаблююча техніка.

Обличчя покрите м’язами, котрі виконують функцію каркасу для шкіри. З віком вони починають «пливти». Регулярні вправи впливають на покращення вигляду таких зон як: скули, куточки губ, кут нижньої щелепи.

Фейсфітнес пережив декілька хвиль прийняття у світ косметології, хоча досі від самих спеціалістів у області краси відгуки різні. Звісно, більше негативних йде від тих, хто займається ін’єкціями та пластичною хірургією. Але будь-які вправи завжди потрібно виконувати або під контролем, або тільки після детального вивчення усіх можливих технік та наслідків. Неправильне виконання може привести до гіпертонусу окремих частин обличчя.

Мьюінг – найменш популярна частина фейсфітнесу, але яка найбільш помітно вирішує проблеми другого підборіддя. Як підтягнути вилиці та овал обличчя? Джон Мью своїми дослідами довів, що це можна зробити, якщо тримати язика за зубами: правильна позиція на піднебінні та дихання «носом» формують адекватне навантаження на щелепо-лицьовий апарат, що в свою чергу запускає різноманітні процеси відновлення правильного положення м’язів.

Ручний лімфодренаж, фейсфітнес, мьюінг – однакові за результатами, необхідністю систематичності виконання, та правильністю виконання технік. Чи можуть вони існувати окремо один від одного? Так, але разом вони працюють ефективніше.

Від них не варто очікувати чарівної таблетки молодості. Наше тіло завжди має необмежений потенціал для змін. Багато хто відносить ці техніки до лженауки, але хоч раз спробуйте ручний лімфодренаж зранку – гарантовано побачите у цьому сенс встати на 10 хвилин раніше.