Материнська любов. Якщо ти виживеш – пам’ятай, що я люблю тебе

Після землетрусу в Японії, коли рятувальники дісталися до руїн будинку молодої жінки, вони побачили її тіло через тріщини. Її поза була дуже дивною – вона опустилася на коліна, як  людина що молится, її тіло було нахилене вперед, а руки щось охоплювали. Руїни дому пошкодили їй спину і голову.

З великими труднощами, лідер команди рятувальників просунув руку через вузьку щілину в стіні до тіла жінки. Він сподівався, що вона ще жива. Проте, її холодне тіло, говорило, що вона пoмeрла. Разом з рештою команди він покинув цей будинок, щоб досліджувати наступний. Але непереборна сила кликала керівника групи до будинку загиблої жінки.

Знову, опустившись на коліна, він просунув голову через вузьку щілину, щоб дослідити місце під тілом жінки. Раптом він скрикнув від хвилювання: “Дитина! Тут дитина! “.

Вся команда обережно прибирала купи уламків навколо тіла жінки.

Під нею лежав 3-місячний хлопчик, загорнутий у квітчасту ковдру. Очевидно, що жінка пожертвувала собою заради порятунку сина. Коли будинок обвалювався, вона закрила сина своїм тілом. Маленький хлопчик все ще мирно спав, коли керівник команди взяв його на руки. Лікар швидко прибув, щоб обстежити дитину. Розгорнувши ковдру, він побачив  телефон.

На екрані було текстове повідомлення: “Якщо ти виживеш – пам’ятай, що я люблю тебе. “Цей стільниковий телефон переходив з рук в руки. Кожен, хто читав повідомлення плакав.

“Якщо ти виживеш – пам’ятай, що я люблю тебе”. Така любов матері!

Читайте також: Медова вода вижене паразитів, допоможе схуднути і багато іншого

Джерело. 

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram