Маю трьох коханців і не каюсь: чоловік б’є, донька прикриває

Заміжня три роки дітей спільних немає, це другий шлюб, від першого шлюбу маю 17-річну дочку. З чоловіком живемо добре.

Вперше я зрадила йому після трьох місяців шлюбу. У парку познайомилася з чоловіком молодшим за себе на шість років – високий симпатичний, інтелігентний. Довго ходити не стали на другому побаченні пeрeспали, чесно скажу, сeкc мені не сподобався.

Друга зрада відбулася приблизно через місяць потому. Цього разу вирішили не зволікати, відразу до справи приступити з першої зустрічі. Цей сeкc був приголомшливий і нам обом сподобалося. Так ми зустрічалися близько двох місяців, прошу тільки не судити мене дуже, мені щоб зустрічатися з коханцем доводилося дочкy вплутувати.

Дочка знала про моїх коханців, тому часто мене прикривала. Прокололася я на брехні, коли я в черговий раз пішла з дому під приводом що буду в тітки в гостях, не думала, що чоловік поїде перевіряти!

Читайте також: «Мамо, відпусти мене туди, де немає болю. Шкода, що ви не нарoдили братика або сестричкy»

Коли прийшла додому щаслива і весела, з порогу не встигла навіть увійти в кімнату, отримала такий ляпас, що іскри з очей посипалися, чоловік не кажучи ні слова, бив мене по голові, щоках, а коли я розплакалася, почався допит, де була. Сказала, що у тітки, а він мені: «брешеш я там був». Кричав, обзивав усіма останніми словами, погрожував, що вб’є, якщо я йому правду не скажу, де була і з ким! За для виправдяння сказала, що зайшла до брата, ніби повірив, трохи заспокоївся.

Інший коханець майже що, виявився мені ровесником, маленького росту м’ясистий, м’язистий, такі-то мені і подобаються. Теж не стали церемонитися, відразу зайнялися, все було чудово! Єдина проблема була, що чоловік став підозрілим, постійні допити, де була, чому на п’ять хвилин затрималася, з дому без дочки не випускав, він навіть не підозрював, що дочка прикриває мене.

Чоловік ходив зі мною всюди і в лікарню, на роботу проводжав, і з роботи зустрічав! Доводилося з роботи відпрошуватися, щоб з коханцями зустрічатися, а в черговий раз я прокололася, забула лік часу в утіхах.

Прийшовши додому, я сама заплуталася в своїй брехні, чоловік перший вперше побив мене, потім просив пробачення, що не стримався, питав, чому я так роблю, що мені не так! А я мовчала, бо сама не знаю, навіщо я так роблю. Може, на мене порчу навели або я божевільна.

Найцікавіше, що у мене немає почуття каяття у скоєному. Зараз у мене черговий коханець, чоловік здогадується, але мовчить, після того побиття я пішла від нього до коханця, але чоловік повернув мене. Зараз бачу, що здогадується, але не скандалить, тільки схуд, постарів, навіть трохи шкода його стало! Чому я так роблю, може це хвороба?

Автор: Ліза

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram