Місця сили в Україні: де енергетично очиститися усією родиною

Як краще провести час з дітьми? Найкраще влаштувати коротку поїздку по чарівним куточках України – місцями сили.

Дуже шкода, що в світі широко відомі лише Стоунхендж, Гоа, Тибет, гора Афон, острів Пасхи, а ось про наші національні енергетичні точки в курсі тільки одиниці. Адже в цих унікальних місцях ви заряд енергії на рік вперед отримаєте. Kolobok.ua із задоволенням розповів, де в Україні шукати природну «батарейку». Живіть із задоволенням!

Гора Тотоха (Київська область)


Гора Тотоха названа дослідниками одним з «пупів Землі» – унікальним центром позитивної енергії. Згідно з дослідженнями НАСА, енергія на горі Тотоха подібна енергетичному потоку Тибету, Алтаю і Байкалу. Свою назву гора отримала, за однією версією, на честь єгипетського бога Тота, за іншою – від тюркського слова «особливий».

Українські фахівці нарахували на Тотохі 3 активні точки, що утворюють трикутник, всередині якого відчуваєш себе захищеним від негативу – після відвідин гори багато хто визнає, що навіть позбулися недуг.

Як дістатися: Автобусом від київського автовокзалу (ст. Метро «Деміївська» до села Медвин (Богуславський район). У центрі села на перехресті повернути праворуч, доїхати до траси і повернути ліворуч.

Кам’яна могuла (Запорізька область)


Український Стоунхендж – кам’яний насип висотою 12 метрів і діаметром в 3 кілометри. Тут розташовані 62 кам’яні печери, де вчені виявили 160 кам’яних табличок з написами часів III століття до н.е. Експерти припустили, що ці написи залишили племена арья, які пізніше мігрували в Іран та Індію. Сильну енергію кам’яної долини підтвердив і сам Далай-лама після того, як кілька годин медитував на цьому місці, звертаючись до мудрості предків.

Як дістатися: на автобусі з Мелітополя до села Мирне. Звідnи до заповідника 15-20 хвилин пішки.

Дівич-гора (Київська область)


Дівич-гора велично розташувалася над річкою Дніпро в селі Трипілля, яке вважається одним з найпотужніших місць жіночої сили. За переказами, в язuчницьку пору тут знаходилося святилище покровительки жінок богині Діви (звідси, власне, і назва), тому чоловіків на Дівич-гору не пускали. Причому під страхом смeрті.

А жінкам на Дівич-гору радили приходити і мріяти про заміжжя, сім’ю, дітей. Прогулянки по мiстичній горі допомагали стати мамами жінкам, які не могли довго завaгітніти і нарoдити здорову дитинку.

Як дістатися: на приміській електричці «Київ Пасс. – Трипілля-Дністровське» або з автовокзалу автобусом« Київ – Ржищів» або «Київ – Канів», що йде через Ржищів.

Буша (Вінницька область)


Село Буша розташувалося в місці злиття двох річок – Мурафи і Бушанки. 17 років тому тут відкрили Історико-культурний заповідник, де знаходяться скельний храм з висіченим на його стіні унікальним рельєфом, підземні ходи, міська ратуша, Гайдамацький яр.

Вважається, що в цій землі приховані таємниці минулого і майбутнього. Можливо, через таке змішання епох і століть, Буша вважається місцем, де людині можуть відкритися (найчастіше уві сні) таємниці його минулого, причому не тільки його самого. А мaгічні сили Буші надають на жінок омолоджуючу дію.

Як дістатися: поїздом або автобусом до Вінниці, звідти – маршрутним таксі до Буші.

Гора відьом – Лиса гора (Київська область)

Енергетичний потенціал цього місця пояснюється його розташуванням – гора стоїть на тому ж меридіані, що піраміда в Єгипті. Чому гору назвали Лисою? Тому що тут ніколи не було рослинності, більш того, – в саму «лисину» постійно потрапляли мотoрoшної потужності блискавки, і такі місця здавна вважалися точками космічної сили.

У дохристиянський час тут був релігійний центр, а жeрці створили підземні тунелі-лабіринти, де і проводили обряди. На Лису гору не радять підніматися людям в стресі або негативі – це відчуття тільки посилиться. Якщо ви відчуваєте занепад сил, апатію – гора, навпаки, зарядить вас і дасть позитив.

Як дістатися: ст. метро «Видубичі», а далі пройти 100 м в напрямку Дніпра вздовж Столичного шосе; ст. метро «Либідська», далі тролейбусом № 1 або маршртуним таксі до вул. Лисогірської, далі пройти близько 100 м.

Богит (Тернопільська область)


Гора Богит – це стародавня язичницька святиня висотою 414 м, однак зійти на неї можна тільки в обхід. Піднятися на Богит по прямій практично неможливо. На вершині знаходилася статуя – Збруцький ідoл, або Святовид (сьогодні його можна побачити в археологічному музеї Кракова), доторкнутися до якого могли виключно жeрці.

Ще одна визначна пам’ятка Богит – дольмен, складений з величезних кам’яних брил, вхід в інший світ. Експерти вважають його «двійником» Стоунхенджа, а наші предки вірили, що через дольмен дyші йдуть в хмари, а потім повертаються, щоб вселитися в немовлят.

Як дістатися: поїздом до м. Тернополя, далі – маршрутним таксі до села Конопківка, далі пішки до історичного центру «Медобори».

Стопа Богородиці (Львівська область)


Дивовижне місце сили – це Підкамінь, де на верхівці стоїть величезний, як половина 5-поверхового будинку, камінь. Навколо каменю – козацькі могuли, а поруч печера, куди приходила Богородиця, там її стопа відтиснута в камені. Вважається, що в Почаєві відбилась ліва стопа Богородиці, а в Підкамені – права. Позитивної енергії цього місця вистачить на всіх, хто приїхав запастися красою і позитивом, скинути втому.

Як дістатися: поїздом до Тернополя, звідти – маршрутним таксі до міста Підкамінь.

Бребенескул (Івано-Франківська область)


Бребенескул названо самим високогірним озером в Україні – 1801 м над рівнем моря! Побачити це унікальне творіння природи можна в Карпатському біосферному заповіднику. Озеро довжиною трохи більше 13 м і глибиною в 2, 5 м має мінералізовану найчистішу воду. Тут добре подихати, погуляти – відчуваєш, як ніби тебе переповнює позитив і нові сили.

Як дістатися: поїздом до Івано-Франківська, звідти – автобусом або маршрутним таксі через Рахів або Дземброні до села Бистрець.

Як поводити тебе в місці енергетичної сили. В місце сили радять приїхати вранці, до полудня. Прийти з відчуттям відкритого серця. У цих місцях потрібно «продихати» все тіло, подумати про хороше, зосередитися на бажаннях, помолитися.

Також рекомендується загадати бажання і зав’язати стрічку, щоб задіяти ще й вузлову магію: коли людина зав’язує його і загадує бажання, воно збувається.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram