Молодик 19 жовтня: позбавляємося від проблем і залучаємо багатство

Оновлення Місяця – знакова подія. Раз на місяць нічне світило практично зникає з поля зору, щоб потім з’явитися знову з новою силою. Молодик запускає механізми перебудови всієї космічної енергії, в тому числі і людей.

Жовтневий Молодик буде вельми суперечливим днем ​​з усім набором стартових проблем, без яких не обходиться жодне оновлення нічного світила. Це означає, що з самого ранку люди автоматично прокинуться в поганому настрої. Будьте готові до того, що нервозність і роздратування будуть вашими супутниками протягом всього дня.

Тому важливо контролювати свої бажання і дії, адже будь-який ваш вчинок сьогодні може стати рисою, що розділяє минуле і майбутнє. З іншого боку, народження нового Місяця – шанс поліпшити своє життя, позбутися від проблем, залучити багатство і стати щасливішими. Зробити це можна за допомогою ефективних ритуалів.

Молодик: позбавляємося від всіх проблем разом

Народження Місяця відбудеться в сузір’ї Терезів. Це буде прекрасний симбіоз, тому що Знак Терези створить вам несвідому настройку на рівновагу і гармонізацію простору навколо. У будь-якій ситуації у вас вийде знайти позицію, яка врівноважить різні сили. Це ідеальна модель поведінки в такій неспокійний період. Адже для того, щоб позбутися від проблем , немає нічого кращого врівноваженої підсвідомості. Перебуваючи в Терезах, Місяць практично втрачає свій руйнівний початок, що сприятливо для всіх людей.

Протягом усього дня люди в буквальному сенсі будуть стояти на роздоріжжі, в несприятливому становищі, зобов’язуючим до перебудови не тільки енергетики, але і свого життя. Сховатися від енергетичного імпульсу, який буде виходити від нового Місяця, не вийде. Ви будете повністю залучені в події свого життя, а проблеми спливуть на поверхню.

Саме на цьому грунті можуть виникнути внутрішні протиріччя, коливання. Нездатність дивитися відкрито в обличчя своїм страхам сьогодні вам завадить. Варто подолати ці якості, навіть якщо ситуація дня непередбачувана, а мотиви ваші неясні. Залишайтеся вірні собі, своїм принципам і даним обіцянкам.

Сьогодні ви отримаєте урок, який дасть вам життя. Воно «викличе вас до дошки» і зажадає відповіді. Якщо ви цього не помітите і пройдете стороною, то «двійка» за «невивчені уроки» буде переслідувати вас у вигляді неприємностей, в тому числі і матеріальних. Помічайте знаки долі, дозвольте проблемам бути. Сприймайте це як даність.

Якщо рішення всіх ваших труднощів залежить тільки від вас, у вас будуть сили їх вирішити, дійте! Якщо ні – відпустіть думки про проблеми. Згодом проблема або вирішиться, або перестане бути проблемою. Це не стосується сфери грошей – їй сьогодні потрібно приділити підвищену увагу. У фінансовій сфері всіх очікують значні зрушення.

Залучаємо багатство в Молодик

Упор 19 жовтня варто зробити на матеріальний бік життя. Негативні хвилі від надлишку місячної активності торкнуться вашої енергетики, але це стане якраз до речі для ділової діяльності. За роботою в буквальному сенсі вдасться сховатися від усього вихідного негативу.

У період Нового Місяця відчиняться двері в світ багатства і достатку. Слід поспішити, поки вони не закрилися, і направити всі сили на збільшення достатку. Ви можете використовувати власні ресурси, але не забувайте, що магічні дії в такі дні, які допомагають людині позбутися від будь-якої проблеми. Ритуали, спрямовані на збагачення, не просто притягують нові можливості – вони кардинально змінюють життя на краще.

Саме 19 жовтня всі грошові обряди відрізняються особливою ефективністю і допомагають налагодити фінансову ситуацію в родині, вийти з кризи і відкрити нові горизонти. Знаючи всі деталі, ви зможете реалізувати свої навіть найсміливіші бажання.

Тільки головна з умов буде – не нашкодь іншому. Немає необхідності проводити ритуал, підживлюючи свої дії заздрістю, злом або користю. У цьому випадку він не змінить ваше матеріальне становище. Енергія нового Місяця допоможе лише тим, хто хоче для себе щасливого життя та фінансової свободи.

Обряд на багатство

Будь-які заговорені купюри або монети в Молодик працюють як грошовий талісман. Саме такий хід використовують завбачливі люди. Ефективним обрядом для збагачення можна назвати лише той, який був проведений під місячним світлом. Місяць – головна заряжаюча сила для будь-якого ритуалу. Всю ніч предмет, який ви вирішили заговорити на гроші, повинен купатися під променями нічного світила.

До цього ритуалу вдавалися ще наші предки, які свято шанували силу і могутність Місяця. Вам будуть потрібні всі грошові купюри, які є в будинку. Цей обряд допоможе вам подолати злидні. Перед тим, як Місяць осяє все своїм світлом, вам варто зібрати всі купюри і монети в одному місці. Для посилення залучення грошових потоків можна покласти їх поруч з м’ятою або змастити будь-яким ефірним маслом.

Всі гроші на ніч кладуть під промені Місяця, наприклад, на підвіконня. Вранці всі гроші слід перерахувати рівно сім разів. Одну купюру або монетку варто залишити. Саме вона стане вашим талісманом, який за ніч встиг увібрати в себе всю силу Місяця і грошові вібрації. Носіть її з собою.

Читайте також: Молодий Місяць 19 жовтня: яких справ слід уникати, а на яких зосередитися у цей складний період

Період Нового місяця – не тільки значуща подія для астрологічного світу, а й важлива для фінансової сфери. Поспішайте налагодити своє фінансове становище, використовуючи силу Місяця як зброю проти злиднів і криз. І пам’ятайте, що ваші думки і слова визначають ваше життя. Збережіть позитивне мислення, віддаліться від негативу, і тоді успіх не змусить себе чекати.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram