Молитва-благословіння матері

Молитва матері творить чудеса. Не нехтуйте цим засобом, щоб захистити своїх дітей від хвороб і напастей. Пропонуємо кілька найсильніших молитов матері про дітей, які обов’язково допоможуть Вам у важку хвилину. Читайте їх з вірою і все буде добре!

Щоденна молитва про дитину :

Господи Ісусе Христе, буде милість Твоя на чаду моєму (ім’я), збережи його під покровом Твоїм, покрий від усякого лукавої похоті, віджени від нього усякого ворога і супостата, відкрий йому вуха і очі сердечні, даруй розчулення і смиренність серцю. Господи, всі ми творіння Твоє, пожалій чадо моє (ім’я) і зверни його на покаяння. Спаси, Господи, і помилуй чадо моє (ім’я), і просвіти його розум світлом розуму Євангелія Твого, і настав його на стежку заповідей Твоїх, і навчи його, Спасе, творити волю Твою, бо Ти єси Бог наш. Амінь.

Материнське благословення

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері вислухай мене, грішну і недостойну рабу Твою. Господи, в ласці Своїй владі чадо моє, помилуй і спаси його імені Твого ради. Господи, прости йому всі провини, вільні і невільні, скоєні ним перед Тобою. Господи, настави його на істинний шлях заповідей Твоїх і подай його і просвіти світлом Твоїм Христовим, на спасіння душі і зцілення тіла.

Господи, благослови його в будинку, біля будинку, в школі, в полі, в роботі і в дорозі, і на кожному місці Твого володіння. Господи, збережи його під покровом Твоїм Святим від кулі, що летить, стріли, ножа, меча, отрути, вогню, потопу, від смeртоносної виразки (промені атома) і від марної смeрті.

Господи, захисти його від видимих ​​і невидимих ​​ворогів, від усяких бід, зол і нещасть. Господи, зціли його від будь-яких хвороб, очисти від усякої скверни (вина, тютюну, наркотиків) і полегши його душевні страждання і скорботи.

Господи, даруй йому благодать Духа Твого Святого на многії літа життя, здоров’я і здорового розуму. Господи, Додай і зміцни його розумові здібності і тілесні сили. Господи, дай йому Твоє благословення на благочестиве сімейне життя і благочестиве дітонародження. Господи, даруй і мені, негідній і грішній рабі Твоїй, батьківське благословення на чадо моє в даний час ранку, дня, вечора і ночі, імені Твого ради, бо Царство Твоє, всесильне і всемогутнє. Амінь.

Читайте також: Сильна молитва батьків за своїх дітей

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram