Моя вина, моя невдала спроба вийти заміж

Зі своїм хлопцем я недавно посварилися та обоє вирішили припинити наші стосунки.  А з Михайлом ми разом працювали, на роботі , він мені дуже сподобався та проблема була в тому, що у нього була сім’я. Хоча вони не були розписані з дружиною, жили в цивільному шлюбі, але у них була спільна дитина.

Він розповідав сумну історію свого життя, з якої випливало, що з дружиною у нього натягнуті відносини і живуть разом тільки через сина. Тому він і не поспішає офіційно оформляти відносини. За матеріалами видання ispovedi

Наші зустрічі тривали вже близько року, коли Михайло вирішив нарешті розлучитися зі своєю  дружиною і вона, забравши дитину, пішла від нього. І незабаром я переїхала до нього з умовою, що ми офіційно оформимо наші відносини. Він погодився, але попросив трохи почекати.

Я вирішила змінити обстановку в його квартирі, де давно вже потрібно було навести порядок. Або дружина у нього була не хазяйновита, або вона знала, що живе тут тимчасово, але довелося мені братися за справу.

Читайте також:За п’ять років життя у бopдeлi, Світлана змирилася з долею, яка бuла її ще з дитинства

Я зробила ремонт, поміняла меблі, зробила затишне “гніздечко” і думала, що тепер уже нам ніщо не заважає влаштувати весілля. Він готовий  був для мене зірку з неба дістати.

Але не тепер. Тепер  Михайло чомусь постійно знаходив всякі відмовки і тягнув час. На моє запитання відповідав: «Куди нам поспішати? Тобі, що погано зі мною? »

І в якийсь момент я зрозуміла, що так буде тривати довго, і ми вперше серйозно посварилися. Я вирішила на деякий час переїхати до батьків, щоб Міша зрозумів, що я йому потрібна. Чекала, що він хоча-б подзвонить і вибачиться.

Але я не могла повірити, що за час моєї відсутності, він помирився зі своєю колишньою дружиною і вона знову живе у нього. Мені було дуже прикро, вона прийшла на все готове, що я зробила в квартирі. А я вкладала свою душу

Я звільнилася з роботи, щоб ніколи більше не зустрічатися з ним і спробувати забути  всі образи. Але іноді думаю, що може це й на краще, бо Михайло з тих чоловіків, які бояться брати відповідальність за сім’ю.

Чому деякі чоловіки бояться відповідальності і що з тим робити?

Автор: Міла

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram