Сповідь: як я зaлишилася в чужій країні, без рeчей і грошей

Мій східний друг. Свою історію я розповідаю не тому, що хочу почути поради або щось подібне. Просто це щось, що сидить глибоко в серце і не дає спокою.

Мене звати Ярослава, мені 33 роки. Заміж я вийшла рано, буквально закінчивши школу. Він був з Грузії, сильний темпераментний чоловік. Мене завжди приваблював цей тип чоловіків. І тоді мене не зупинили ні вмовляння батьків, ні різниця в сімнадцять років. За матеріалами видання ispovedi.com 

Після весілля ми з чоловіком поїхали в Грузію, і ось тут почався кошмар. По-перше, це родичі. Вони, бачте, хотіли дружину зі свого кола, і дивилися на мене так, ніби перед ними була не невістка, а американський шпигун. По-друге, це дикі традиції. Що таке жінка? Жінка – тінь чоловіка.

Я прожила в цьому ритмі півроку, і, не витримавши, втекла. Не буду розповідати, як чоловік шукав мене , як я дивом домоглася розлучення і стала вільною. Я забула його, і вирішила продовжити навчання.

Читайте також:Заміж за іноземця. Замість басейну і вілли -рвані шкарпетки і маразматичні батьки

Вступила в академію культури,  вчилася добре. На другому курсі познайомилася з хлопцями з Тунісу. Знову-таки, відіграли свою роль емоції. Прuстрасть, любов і  пустота. Так, саме порожнеча. Через кілька місяців любові наче й не було. Я довго не могла забути його, намагалася побудувати стосунки, але безрезультатно.

І як тут будувати відносини?

Автор: Ярослава

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram