“Мої 17 днів до розлучення” або як вмuрає кохання

День 1
Ти попросив мене підстригтися. Спочатку я думала, ти жартуєш, але ти раптом подивився на мене як 5-річна дитина, якa не хоче їсти овочі, і наполіг, щоб я підстриглася. Я пам’ятаю, як перший раз, коли ми зустрілися, ти просто закохався в моє довге волосся і сказав, щоб я в жодному разі не сміла їх обрізати.

День 2
Ти сказав, що у тебе поганий настрій, тому я раніше пішла з роботи, щоб здивувати тебе твоїми улюбленими капкейками. Але я застрягла в пробці. Коли я попросила тебе почекати мене кілька хвилин, тому що у мене для тебе дещо є … ти сказав, що вже зустрівся з друзями і попросив мене їхати додому. Я залишила своє розчарування в коробці з капкейками, сподіваючись, що ти це зрозумієш.

День 3
Ти був щасливий. Ти був щасливий, тому що нарешті додивився свій улюблений серіал. Ти був щасливий, тому що нарешті міг виспатися. Ти був щасливий, тому що твій друг одружився, а коли я сказала, що ми його скоро наздоженемо, ти зробив паузу … і ця пауза була найгучнішою відмовою, яку я коли-небудь чула.

День 4
Ми не бачились. Перше повідомлення, яке я отримала, було «Спасибі». Я була рада, що ти нарешті відкрив мій подарунок дводенної давності. Я відповіла чимось на тему кохання. Ти відповів сердечком. Це було останнє повідомлення від тебе в той день.

Читайте також: “Здрастуй, старість, я твоя” – готувалася до найгіршого, а треба було до пoлoгів

День 5
Я запитала, що не так. Ти відповів, поставивши мені те саме запитання. Ти уникав відповіді. Не пам’ятаю, коли в останнє ти взагалі відповідав повним реченням.

День 6
Ти розмовляєш якимись уривками, фразами, кивками. Твої повідомлення стають все коротшими. Все холодніше. Ледве отримую «Доброго ранку» і «На добраніч». Дзвінки ще є, але вони тривають 2 хвилини, і я їх знаю напам’ять: «Не засиджуйся допізна», або просто «Дорога, я дуже зайнятий, передзвоню».

День 7
Твої жести стали холодними. Коли ми були разом, між нами відчувалася дистанція. Ми трималися за руки, але ніяких відчуттів. Я сумувала за тобою. Хоча ти був поруч.

День 8
Я підстриглася. Я підстриглася, сподіваючись врятувати нас. Повна маячня, знаю, але я не могла знайти причину, чому ти віддалився, або чому я відчувала такий дискомфорт. Я підстриглася. Ти сказав, що мені так краще. Стало трохи легше.

Читайте також: Хочеш достойного чоловіка поряд? 7 фраз, які має вивчити кожна жінка

День 9
Тобі стало ніяково цілуватися зі мною. Ти став боятися кожного мого дотику.

День 10 … 11, 12, 13, 14
Ми не розмовляли.

День 15
Я сказала: «Пробач». Я вибачилася за те, в чому навіть не була впевнена. Я вибачилася за те, що не ініціювала розмову. Я вибачилася за те, що просила занадто багато твого часу. Я вибачилася за себе.

День 16
Ми були разом, але десь між твоїм мовчанням і моїм самотністю я все зрозуміла.

День 17
Ми перестали спілкуватися, і з першого дня по 17-й я знала, що між нами все скінчено.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram