Ми самі вбuваємо наші нирки! 10 звичок, про які потрібно назавжди забути!

Нирки це парний орган, який є найважливішим в людському організмі.

Вони виконують функцію органічного фільтра, очищають кров від шкідливих токсинів, мікробів та інфекцій, так само вони підтримують водно-сольовий баланс в організмі, регулюють кров’яний тиск і беруть участь у виробництві червоних кров’яних тілець.

Список можна продовжувати і далі, але зупинимося на тому, як саме ми, на жаль, недооцінюємо роботу цього органу …

Більшості з нас знайомі ці звички, але про їх шкоду ми навіть не замислюємося. Давай покінчимо з ними, щоб уберегти себе від хвороб, адже людина здорова, тільки якщо здорові її нирки.

Способи вбити свої нирки:

Алкоголь і куріння

Вже давно і безліч разів доведено, що куріння і вживання алкоголю негативно позначаються на здоров’ї. Шкідливі звички погіршують роботу нирок, адже ті не в силах справлятися з великою кількістю токсичних речовин. Це тільки в кіно всі красиво курять і п’ють, а в житті насправді – повільно вбuвають себе. Задумайся над цим в той момент, коли будеш діставати чергову сигарету або пляшечку пива

Недостача сну

Справа в тому, що саме вночі оновлюється тканина нирок. Якщо ти постійно недосипаєш, цей процес не проходить повністю, що може незабаром призвести до порушення роботи органу. Забудь про безглузду фразу: «Сон для слабаків!».

Вживання кофеїну в великих кількостях

Так ось чому тобі не спиться … Кофеїн, який міститься в каві і різних безалкогольних напоях, в великих кількостях шкідливий для всього організму в цілому, а для нирок – особливо. Він має сильні сечогінні властивості, зневоднює організм і змушує нирки працювати вхолосту, що створює зайве навантаження на них.

Пасивний спосіб життя

Часто, особливо при сидячій роботі, в нирках виникають застійні явища. Щоб відновити правильну циркуляцію крові, кожну годину роби невелику розминку або гімнастику. Регулярні фізичні вправи допоможуть запобігти виникненню каменів у нирках.

Нестача вітаміну B6

Щоб нирки функціонували відмінно, необхідно щодня вживати в середньому 1,3 мл вітаміну В6. Він міститься в птиці, рибі, картоплі та багатьох фруктах, крім цитрусових.

Несвоєчасне спорожнення сечового міхура

Постійне утримання сечі в сечовому міхурі може привести до ниркової недостатності і нетримання. Тому пам’ятай про правило: «Як тільки – так відразу …»!

Надмірна кількість натрію

Основним джерелом натрію для людини є кухонна сіль. Але якщо ти нею зловживаєш, то твої нирки, як основний регулятор водно-сольового обміну, можуть не впоратися зі своєю роботою. Добова норма солі для дорослої людини – до 5-6 грам. Порада така: недосолювати їжу – ти швидко звикнеш і будеш краще відчувати її смак.

Необдумані дієти

Дієти, випалюють з організму жир, по суті оголюють нирки і позбавляють їх захисту. В результаті вони отримують подвійний удар: з одного боку, фільтрують кров з порушеним балансом, а з іншого – навіть не отримують корисні речовини.

Надлишок білка

Білок не здатний накопичуватися в організмі, як жири. Тому весь зайвий білок і продукти його розпаду також збільшують навантаження на нирки. Якщо ж нирки не впораються з виведенням цих прдуктов обміну, то в них можуть утворюватися камені.

Вживання недостатньої кількості води

Для правильного функціонування нирок, як і всіх органів, необхідно пити достатню кількість води. Вода в буквальному сенсі вимиває всі гидоти з організму!

Здоров’я нирок в твоїх руках! Позбудься цих шкідливих звичок, і ти будеш відчувати себе набагато краще.

Читайте також: Повний список проблем, які вирішує активоване вугілля. Це варто знати!

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram