На моє питання: – Куди ти знову витратила всі гроші? – Дружина завжди відповідала: – Ну те, ну це, продукти купила. Але витрачати щодня мінімум по 1000 гривень на продукти неможливо просто! Мене це почало дратувати і я вирішив простежити за нею. Сказати, що я був здивований – не сказати нічого

Я щомісяця приносив в будинок всію зарплату і гроші з підробітків, а потім не бачив їх зовсім! Моя безробітна дружина всі їх витрачала! Справедливості заради скажу, що не працювала вона через недавно проведену операцію з видалення апендицит (лікар сказав без фізичних навантажень 3-4 місяці).

На моє питання: – Куди ти знову витратила всі гроші? – Дружина завжди відповідала: – Ну те, ну це, продукти купила. Але витрачати щодня мінімум по 1000 гривень на продукти неможливо просто! Мене це почало дратувати і я вирішив у всьому розібратися, і вивести дружину на чисту воду! З’ясовую, на що вона все витрачає.

Відпахав на роботі за дві зміни і на наступний день домовився з адміном не виходити на роботу, в зв’язку з сімейними обставинами. Вранці вдав, що поїхав на роботу, але насправді від’їхав в сусідній двір і став сидіти і чекати, поки дружина вийде з під’їзду. Вона не любить сидіти вдома, тому я ні краплі не сумнівався, що все піде по плану. Через кілька годин, як і планувалося, вона вийшла з дому і пішла в невідомому напрямку. Я швидко поміняв свою куртку, вийшов з машини і пішов за дружиною.

Спочатку вона зайшла в ТЦ, походила по магазинам одягу, але нічого не купила. Після чого пішла в кафе і взяла собі свіжовичавлений сік, а я їду з собою з дому тягаю! Але це ще не все, виявляється, вона щодня ходить в кіно! Ото ж бо, я став помічати, що вона про фільми почала мені частіше розповідати … Гаразд хоч, що одна, і на тому, як то кажуть, спасибі. Природно, для кіно вона купила попкорн і води!

Визначився з часом, коли закінчується сеанс фільму і продовжив стеження. Після цього дружина пішла в магазин за продуктами і витратила на їжу 400 гривень (довідався про це, після того як вдома глянув на чек). Разом: за один день вона витратила приблизно 1300 гривень!

І так, це ще не всі її витрати, їй же просто життєво необхідно робити щотижня всякий манікюр, фарбування та інше. Нагльош справжнісінький! Я пашу цілими днями на роботі, а вона ходить по кінотеатрам і на манікюр за мої гроші? Ось, зараз думаю, чи варто мені далі утримувати таку ледарку чи забрати у неї всі гроші і відправити на роботу?

Чесно, дуже люблю її і не хочу її втрачати … Але все одно, навіть не знаю, як правильніше вчинити.

Фото ілюстративне з вільних джерел