Найбільші вороги між Знаками Зодіаку: з ким краще не мати справи

Ідеальних людей не буває. Ворожнеча і ворожість неминуче спалахує між будь-ким час від часу, і жоден Знак Зодіаку не можна назвати винятком, адже всі ми часом сердимося.

Деяким людям просто не по дорозі, так як вони занадто різні, але знання про те, що ненавидить той чи інший Знак Зодіаку, допоможуть вам зберегти хоча б приятельські стосунки. А про ворожнечу потрібно сказати особливо.

Овен
Овни не переносять людей, які повільні і керуються почуттями. У Овнів і Риб не може бути великої симпатії. Ця парочка може розраховувати тільки на невинне співіснування, де вони один одного не бачать.

Телець
Тельцям для ненависті потрібна вагома причина. Однією з таких причин є повна байдужість. Ці люди не терплять, коли на них не звертають уваги. З усіх 12 Знаків найобразливіше це спостерігати Тельцям від Овнів і Близнюків. З цими людьми Тельцям не по дорозі.

Читайте також: Названо найзрадливіший знак Зодіаку

Близнюки
Близнюки не вміють ненавидіти, але вони легко відмовляються від компанії людей, які їм нецікаві. Самі нудні для них – Козероги, які завжди є обережними і бояться експериментувати. У цих людей немає майже нічого спільного один з одним.

Рак
На перший погляд, у Раків немає причин когось ненавидіти, але їм дуже важко спілкуватися з самозакоханими людьми. Найчастіше ними виявляються Леви і Скорпіони, а іноді навіть Терези. З ними у Рака може виникнути ворожнеча і молекулярна непереносимість.

Лев
У Левів часто має місце ворожнеча з тими, хто перевершує їх у чомусь. Якщо Лева перемогли в чесному поєдинку, то ви ризикуєте стати його ворогом. В принципі, цей Знак Зодіаку, незважаючи на свій егоїзм і прагнення до влади, досить рідко з кимось ворогує, тому що швидко втомлюється, але Скорпіон або Козеріг може обігнати Лева, і тоді неприязнь майже гарантована.

Діва
Діви не виносять вискочок, егоїстів незалежно від Знака Зодіаку і лицемірів, які люблять прикидатися і недоговорювати. Простіше сказати, з ким у Діви немає проблем, ніж сказати з ким у неї вони є. Найважче їм знайти спільну мову з Терезами, Стрільцями, Рибами.

Терези
Терезам приємні всі, але ворогують вони з тими, хто засуджує їх безвідповідальність і легковажність. Це, в першу чергу, Діви і Раки. Терези можуть проявляти гнучкість і терпіння, тому прощають високі запити цих двох Знаків.

Скорпіон
З Стрільцем Скорпіону спілкуватися неймовірно важко. Скорпіон власник за своєю натурою, що погано відбивається як на дружбі, так і на коханні. Згодом або майже відразу несхожість цих полярних Знаків призводить до ворожнечі.

Стрілець
Стрільців Скорпіони дратують своєю манією величі і дивацтвами. Також їм важко вловити енергію Риб, які, як здається Стрільця, без кінця переживають з приводу себе коханих. Так, егоїзм є у всіх, але в Рибах він дратує Стрільців найбільше.

Козеріг
Близнюки – ось кого Козероги не розуміють взагалі. Ця легкість, з якою живуть представники Близнюків, просто вводить Козерогів в ступор. Якщо ці люди працюють в одному колективі, то якщо брати до уваги відмінності їх філософії життя, вони будуть, швидше за все, ворогами.

Водолій
Водоліям важко спілкуватися з багатьма людьми, але вони не показують цього нікому. Ворогів у них майже ніколи не буває. У своїх бідах вони звинувачують себе, а в інших випадках завжди знаходять спосіб вирішення проблем. Вам не по дорозі з Водолієм, якщо ви безглуздо ворожі.

Риби
Рибам важко спілкуватися з Водоліями, які постійно прагнуть до пізнання світу і ніколи не сидять на місці. Вони рішучі і безкомпромісні. Рибам потрібно більше часу на прийняття рішення, тому вони не можуть утримати біля себе Водоліїв. У Риб в пріоритеті почуття, тому можливий конфлікт з Дівою або Овном.

Ворожі Знаки Зодіаку або ті, у кого є особливі риси характеру, не обов’язково є об’єктом для ворожнечі. Ворожнеча – це процес двосторонній, так що намагайтеся розуміти своїх колег, знайомих і близьких, а не нав’язувати їм свою волю. У кожного Знака є свої вади та слабкості, але вміння домовлятися і розуміти один одного врятує від конфліктів.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram