Найгарніші тварин світу-Поні. Господар віддав його волонтерам мов іграшку

Пару тижнів тому в бельгійський притулок для тварин привезли шетлендського поні в жахливо виснаженому стані. Тварина не могла нормально пересуватися. Його копита не обрізали більше десяти років, тому вони відросли до неймовірних розмірів. Колишньому власникові було абсолютно наплювати на тварину, тому він утримував його без руху в імпровізованому сараї.

Поні виявили випадкові перехожі. Вони ж повідомили про нього в бельгійський притулок для тварин Animaux en Péril. Господар безперешкодно віддав поні волонтерам мов  іграшку.

Вага виснаженого поні становила всього 69 кг (здорові дорослі  важать до 200 кг). Його не  вигулювали близько трьох місяців, крім цього тварина змушена була стояти в купі гною, який викликав подразнення на шкірі, завдаючи поні неймовірних страждань.

Насамперед волонтери спиляли відрослі  копита. Є велика ймовірність, що через пошкодження суглобів тварина можливо ніколи не зможе повноцінно пересуватися.

Потім поні помили, обстригли його довгу шерсть, обробили рани і накрили. Зараз тварині забезпечений хороший догляд, і працівники притулку сподіваються, що Полі ( так його назвали волонтери) незабаром одужає.

Читайте також: Далеко підем. Дивне взуття створене сучасними дизайнерами (Фото)

Джерело.