Найнебезпечніші розлучниці за знаком Зодіаку: яких коханок слід боятися

Причини чоловічої невірності можуть бути самими різними. Але жоден любовний трикутник не може існувати без іншої жінки, яка є вашою суперницею.

Потрапили в подібну ситуацію? Не варто відразу ж закочувати своєму чоловікові скандал або, навпаки, здаватися без бою.

Спробуйте дізнатися, до якого знаку Зодіаку відноситься передбачувана розлучниця.

А потім, знаючи психотип своєї супротивниці, ви зможете розробити правильну стратегію дій.

Закликавши на допомогу астрологію, ви легко позбавитеся від суперниці!

Пропонуємо вам вивчити короткий опис розлучниць всіх зодіакальних знаків.

Розлучниці стихії Води

Це найнебезпечніші розлучниці з усього гороскопу. А все тому, що вони дуже романтичні і емоційні, загадкові і sекsуальні.

Скорпіон – найнебезпечніша розлучниця серед всіх знаків Води!Це дійсно фатальна жінка, sексуальна і розумна одночасно. Перемогти таку суперницю дуже складно: чоловік практично моментально стає її жeртвою. Жінка-Скорпіон – природжений психолог і маніпулятор. Вона відразу бачить слабкі сторони і б’є по них.

Головний недолік такої розлучниці – її меркантильність. Доведіть очманілому від емоцій чоловікові, що найбільше вона цінує його за гроші, і “Скорпіоншf” тут же потерпить фіаско.

Риби – справжня русалка! Її сильними сторонами є розум, інтуїція і чуттєвість. Але є у цієї розлучниці і слабкі місця – влюбчивiсть і мінливість. Вона зовсім не вміє довго любити одного чоловіка. Навіть на відстані і плaтонічно. Тому вам потрібно тільки відкрити чоловікові очі на її невірність. І їх роман закінчиться, так і не розпочавшись.

Рак вміло носить маску ангела у плоті. В очах чоловіків виглядає вічною дівчинкою, скромною і беззахисною. Поруч з нею будь-який чоловік, навіть найслабший, відчуває себе, як мінімум, Геркулесом. Таку суперницю потрібно спровокувати – коли маска злетить, проявиться її справжня природа. Розлучниця-Рак в боротьбі за чоловіка поводиться занадто холоднокрoвно і зовсім не знає сорому. Побачивши її справжнє обличчя, чоловік сам втече куди подалі.

Розлучниці стихії Вогню

Ці жінки за всяку ціну прагнуть до незалежності. І хоча вони впевнені, що це їх сила, волелюбність часто повертається до них зворотною стороною медалі. В результаті, серед вогненних дам багато самотніх і розлучених жінок, що робить їх потенційними учасницями любовного трикутника.

Стрілець – сама розважлива розлучниця з вогненних знаків Зодіаку. Вона ловить чоловіків на взаєморозуміння і співчуття. Жінка-Стрілець завжди готова вислухати всі його скарги і ніколи не вішається на шию. Таку суперницю можна перемогти тільки незалежністю і дотепністю. Її найбільша слабкість – непереборне бажання контролювати чоловіка.

Хочете перемогти суперницю? Не вподібнюйтеся їй, задаючи чоловікові купу незручних запитань – де, коли і з ким був? Ведіть себе спокійно і трішки прохолодно. Такий контраст піде вам тільки на користь.

Овен – самовпевнена і грубувата розлучниця. Ця мисливиця і амазонка завжди поводиться дуже активно, вміло арканить вашого чоловіка, як необ’їждженого мустанга. Як з нею боротися? Просто виведіть її з себе – в гніві і припадку агресії вона перестає соромитися у виразах, що виглядає просто огидно. Подібна тактика швидко відкриє чоловікові очі на справжню сутність вашої суперниці.

Левиця – заздрить успіху, чарівності та забезпеченості. Якщо вона поклала око на чужого чоловіка, значить, їй не щастить в особистому житті. При будь-якій невдачі з неї дуже швидко злітає весь лоск, і вона перетворюється у вульгарну бабу з ринку. І ще: якщо ваш чоловік зазіхнув на таку даму, значить, йому не вистачає у вас яскравості і величі. Змініть імідж хоча б на час!

Розлучниці стихії Землі

Такі жінки дуже вперті. Вони йдуть до наміченої мети, немов танкова дивізія. Вони обережні і тактично сильні. При необхідності нескінченно довго можуть вичікувати і сидіти в засідці, прораховуючи кожен крок.

Телець – це Жінка з великої літери. Але за її зовнішньої жіночністю, доглянутістю і акуратністю завжди ховається ретельно продумана стратегія. Вона вміє вчасно відступити, вичікуючи більш зручний момент для атаки. Але ось з фантазією у неї великі проблеми, тому найкращою зброєю проти такої суперниці є час. До того ж, жінка-Телець занадто наполегливо вимагає стабільності, а це може налякати будь-якого чоловіка.

Козеріг – вкрай рідко виявляється в ролі розлучниці. Козерожки навряд чи стануть битися за чоловіка – у них зовсім інші життєві цінності, які з ранньої юності чітко розписані і розкладені по поличках. Жінка-Козеріг скоріше погодиться на шлюб, запропонований батьками, ніж на війну за чужого чоловіка.

Діва – теж рідкісний випадок у адюльтери. Ця жінка занадто правильна для того, щоб бути коханкою. Навряд чи ваш чоловік серйозно захопиться такою особою. Але якщо вже це сталося, боротися з нею марно – значить, у них справжнє кохання!

Розлучниці стихії Повітря

Представниці стихії Повітря стають розлучниці на грунті особистих невдач. Їх головна проблема полягає в тому, що в будь-якому чоловікові вони спочатку бачать супермена, але при його найближчому розгляді відчувають сильне розчарування. Чужий чоловік для таких жінок – справжня загадка, тому найчастіше ними рухає гостра цікавість.

Терези – ця розлучниця небезпечна своєю дипломатичністю та інтуїцією. Така особа майстерно плете інтриги, але ніколи не проявляє ініціативу першої. Найбільше така суперниця боїться прямих претензій і нападів, а також відвертих розмов на тему “Що тобі потрібно від мого чоловіка?”. Вона не боєць, тому відразу піде в сторону. На пошуки когось більш вільного …

Близнюки – суперниця несерйозна. Вона не стане довго боротися з вами, адже на її горизонті вже здався новий об’єкт! У такий розлучниці великі проблеми з постійністю. Якщо ваш чоловік потягнувся до такої жінки, вважайте, що вона його просто приворожила … Все одно надовго її не вистачить!

Водолій – найрідкісніший тип серед розлучниць. Така жінка дуже демократична. Вона більше потребує чоловічу дружбу, ніж в те, щоб за всяку ціну відбити чужого чоловіка. Навмисне розбивати відносини Водолій не стане – аж надто це клопітка справа. До того ж у неї і так завжди вистачає шанувальників!

Читайте також: Знаки Задіаку, які ніколи не можуть бути разом: абсолютна несумісність

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram