“Найвищий показник звiрства”: у екс-“ВІА Гри” розгорілася справжня сімейна драма

У родині колишньої учасниці українського гурту “ВІА Гра” Даші Медової стався скандал через дитину.

Про це свідчить запис колишнього чоловіка співачки Олександра Швеця в соціальній мережі Facebook, повідомляє Обозреватель.

“Мене звуть Олександр Швець. Я звичайний батько, з народження виховував свою дочку. Жив, як і всі. Був щасливий і займався звичними справами, як і всі ви. Все це було до грудня 2014 року. У грудні в моє життя прийшла біда. страшна для мене біда. Моя колишня дружина Даша Медова викрала нашу спільну доньку Варю Швець із дому і за три роки я бачив двічі. Перший раз у травні 2015 року року і вдруге – кілька днів тому”, – почав він свою розповідь.

За словами Швеця, він судиться за дитину вже три роки, однак на заваді стоїть те, що його колишня дружина “включає корупційні зв’язки”.

“Два роки тому я отримав рішення органу опіки та піклування про визначення місця проживання дитини з батьком. Мама включала якісь величезні корупційні зв’язки і отримала рішення суду про визначення місця проживання малої з нею. Тобто ім’ям держави, малявка може жити і з батьком, і з матір’ю. Зараз справа в Європейському суді з прав людини. Я суджуся за малу вже три роки. Це десятки процесів і сотні засідань. Це тонни папервдома та тисячі годин щоденної праці”, – пише чоловік.

Швець розповів, що днями отримав друге побачення з дочкою за три роки, однак Даша просто забрала дитину і зникла.

Читайте також: Безсоромниця: Марія Яремчук продемонструвала ранковий образ (фото)

“Даша Медова, дізнавшись, що мені вдалося таки побачити малявку після стількох років, приїхала в Херсон, забрала її і зникла в невідомому напрямку. Не хочу описувати, як мама забирала малу, але якщо є міра звiрству, то напевно – це один із найбільш високих показників звiрства. Малу переховують вже кілька днів. Даша Медова змінила телефони і її місцезнаходження не відомо. Вона і до цього була в розшуку, але зараз стаття, за якою її розшукують, суперважка. Її адвокати з компанії ЮК “Юскутум” знають, де перебуває мати і дитина, але приховують це”, – нарікає Швець.

У зв’язку з цим чоловік звернувся за допомогою до людей, які можуть володіти інформацією про місцезнаходження його дочки: “Будь ласка, повідомте мені за телефоном 067 220 69 49 або в будь-який інший спосіб. Моя дочка зараз повинен бути в Києві напевно”.

В ЮК “Юскутум” повідомили, що з дівчинкою і її матір’ю все в порядку.

“Не хвилюйтеся, з Варею Швець і її мамою все в порядку. І в херсонській поліції про це знають – заява про розшук відкликана, а справа буде закрита. Дівчинка живе з матір’ю за рішенням суду, вони ні від кого не ховаються і готові до діалогу”, – пишуть представники компанії.


Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram