Найзаздрісніші знаки Зодіаку, хто вони?

Заздрість – дивна річ. Ми вважаємо це невпевненістю в собі і намагаємося подолати, але не у всіх це успішно виходить. Заздрість – як хвороба, вона поглинає людину, хоче вона того чи ні. І ось які знаки Зодіаку найзаздрісніші:

1.Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)
Скорпіон, безумовно, найзаздрісніший з усіх знаків Зодіаку. Він не схильний довіряти людям і нападає на них з чистою заздрості. Скорпіон не вміє ховати свої почуття, тому оточуючим його людям стає не по собі.

2. Рак (21 червня – 22 липня)
Рак відчуває заздрість, але вміє її приховувати. Він не часто дозволяє іншим дізнатися, коли його долає заздрість, але, якщо вже ви це помітили, ви будете залучені в його гру.

3. Лев (23 липня – 22 серпня)
Лев, можливо, найпривабливіший і пристрасний із знаків Зодіаку. Він розуміє, що справи не завжди йдуть, як треба, тому не особливо заздрить життю інших. Єдине, що може викликати його заздрість, – коли його партнер звертає пильну увагу на когось або щось інше більше, ніж на нього.

4. Діва (23 серпня – 22 вересня)
Діва відчуває заздрість, через те, що хтось у чомусь краще, ніж вона. Діва дуже критична до самої себе, тому буде мучити себе, поки не стане краще в даній сфері.

5. Овен (21 березня – 19 квітня)
Овен – пристрасний і примхливий знак Зодіаку, що змушує його практично постійно бути залежним. Коли Овен заздрить, він стає запальним і йде на поводу у своїх емоцій. Якщо ви бачите, що Овен червоніє від заздрості – біжіть!

6. Телець (20 квітня – 20 травня)
Незважаючи на те, що Телець ревнивий і не завжди впевнений у собі, в ньому зазвичай немає заздрості. Телець терплячий, тямущий, і знає, коли проявляти свої емоції. Якщо Телець заздрить, значить щось його дуже турбує.

7. Козеріг (22 грудня – 19 січня)
Козеріг зазвичай не відчуває заздрощів, на відміну від інших знаків Зодіаку. Іноді він хвилюється через дрібниці, і в ньому закрадається заздрість, але він не звертає на неї уваги. Козеріг – король самоконтролю і не дозволяє чого б то не було впливати на нього.

Читайте також: 4 знаки Зодіаку, які просто створені для довгих і щирих відносин

8. Терези (23 вересня – 22 жовтня)
Терези – один з найбільш розуміючих знаків Зодіаку. Вони приймають мінливості долі і не заздрять кращому життю інших. Для них заздрість – рідкість. Терези ненавидять конфронтації і конфлікти, тому, якщо Терези і заздрять, ви про це ніколи не дізнаєтеся.

9. Стрілець (22 листопада – 21 грудня)
Стрілець, як правило, дивний, але не ревнивий. Він оптимістичний і товариський, тому навколишні заздрять йому, а не навпаки.

10. Водолій (20 січня – 18 лютого)
Водолій не відчуває заздрощів, як інші. Він вирішує проблеми. Якщо він і стикається з заздрістю, то намагається обговорити причину, завдяки якій вона викликана, і усунути її.

11. Риби (19 лютого – 20 березня)
Риби не заздрісні завдяки їх жалісливій натурі і любові до людей. Вони не відчувають заздрості і ненависті, а якщо і відчувають, то вам нема чого боятися, вони не додадуть цьому значення.

12. Близнюки (21 травня – 20 червня)
Близнюки не заздрять по одній простій причині: їм все одно. Через це Близнюки – одні з кращих людей. У них певний рівень розуміння і, як правило, безтурботне ставлення до життя. Замість того, щоб заздрити людям, вони тримають за них кулаки.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram