“Настю, це вже занадто!”: Каменських знову розлютила шанувальників “гoлим” відео

Українська співачка, суддя проекту “Х-Фактор 8” Настя Каменських, яку останнім часом особливо активно обговорюють у мережі в зв’язку з публікацією вiдвeртих фотографій, записала вiдвeрте відео на честь досягнення двох мільйонів фоловерів в Instagram.

Ролик вона опублікувала в тій же соцмережі.

“У Насті два мільйони, два мільйони. В інстаграмі – два мільйони. Я буду радувати вас, радувати, радувати, щоб ти хотів мене весь час лайкать. За те, що оцінили, всім велике спасибі, спасибі всім велике, що не перегорнули повз. Хтось в коментах хвалить, хтось ллє бруд, мені все-одно, no matter what, I love you, guys”, – заспівала артистка, при цьому танцюючи відвертий танець в одній лише нижній бiлизні.

Користувачів мережі розлютило чергове відверте відео Каменських, яке назвали вульгарним і розпусним.

Читайте також: Настю Каменських запідозрили у вагітності (фото)

“Занадто багато відвертих фото і відео від Насті останнім часом. Питання: навіщо?! Популярність є, харизма є, попит є. Дівчину завжди прикрашала скромність, або хоча б пародія на скромність. А ось ці “випади” сeксy від NK м’яко кажучи дешеві і вже точно нічим добрим не обернуться у результаті (не варто губити свою репутацію своїми ж руками, ж*пoю і філейною частиною). Загалом має бути в міру”, – порадили співачці.

ВІДЕО

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram