Навчіться себе цінувати: 7 речей, які ваш партнер ніколи не повинен від вас вимагати

У відносинах іноді потрібно чимось жертвувати і йти на компроміси, але є певні речі, які ваш партнер ніколи не повинен від вас вимагати, пише nastroy.net

1. Закривати очі на гнiвні випади або фізичне насuльство.

Ваш партнер ніколи не повинен просити вас забути про те, що він зробив, або визнати свою провину за те, що він зірвався на вас, можливо навіть з рукoприкладcтвом. Він повинен сам нести відповідальність за свою поведінку.

2. Ізолювати себе від друзів і рідних.

Ви не повинні відчувати, що не можете зустрітися з друзями або родиною, боячись його реакції, або що у вас є обмеження в спілкуванні з ними. Ви самі в праві приймати рішення, з ким і скільки проводити час. Якщо ваш партнер намагається контролювати вас в цьому, це емоційне насuльcтво.

Читайте також: У якому місяці ваш чоловік народився -таке і буде з ним життя

3. Применшує ваші успіхи.

Ваш партнер повинен пишатися вашими досягненнями, а не дратуватися або відчувати загрозу своїй самооцінці. Якщо ви відчуваєте провину за те, що у вас трапляється щось хороше, і ви боїтеся поділитися цим зі своїм партнером, це ознака поганих відносин.

4. Звільнитися з роботи і звітувати перед ним за свої витрати.

Ваш партнер не повинен контролювати ваші гроші. Навіть якщо у вас спільний бюджет, обговорення фінансових питань має бути в поважній формі з рівними правами і участю для вас обох.

5. Приймати неприйнятну поведінку його друзів або рідних.

Може його друзі не поважає ваше право на особистий простір і занадто часто сидять у вас вдома, або його батьки грубі з вами, ваш партнер не повинен просити вас приймати це як належне. Так він показує, що цінує свої відносини з ними більше, ніж вас, і що просто уникає конфлiктних ситуацій.

6. Міняти вашу особистість.

Якщо ваш партнер вимагає, щоб ви відмовилися від своїх переконань, поглядів і цінностей, це тривoжний знак. Якщо він не приймає вас таку, яка ви є за своєю сутністю, це його проблема.

7. Втягувати вас в його відносини з іншими.

Ваш партнер не повинен просити вас стати «посередником», наприклад, між ним і його батьками.  У підсумку ви і залишитесь крайньою, а він просто уникає відповідальності.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram